PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762516}

NOS4A2

6,2 890
ocen
6,2 10 1 890
NOS4A2
powrót do forum serialu NOS4A2

Wiek aktorek

ocenił(a) serial na 6

Oglądam sobie pierwszy odcinek, znając bardzo dobrze treść książki, bez zamiaru czepiania się jakichkolwiek różnic między oryginałem a adaptacją, a i tak coś mnie ładuje z liścia w pysk. Jak można obsadzić w rolach mamy i córki kobiety, które mogłyby być siostrami? Vic ma mieć 18 lat i gra ją kobieta w wieku 27 lat, a mamę gra 38-latka, która wygląda na 32 lata. Bardzo to psuje odbiór

ocenił(a) serial na 6
patryk14

Mam takie same odczucia, nie jestem w stanie odbierać Vic jako nastolatkę, aktorka jest zwyczajnie za stara do tej roli. A matka zdecydowanie za młoda, ojciec zresztą też.

tovka

Właśnie chyba tylko ojciec pasuje

patryk14

A to ona jest nastolatką? Myślałem, że ma 21 lat, jakoś tak zrozumiałem po tym odcinku że szpitalem, gdzie była mowa że jest pelnoletnia. Na 18 to faktycznie nie wygląda...

ocenił(a) serial na 7
patryk14

ja sobie założyłem, że mama urodziła ją młodo i się dobrze trzyma. Pasowałoby to do obrazu rodziny z problemami :)

bini0l

No ale to jest nawet powiedziane w fabule. Ze matka nie skończyła liceum bo zaszła w ciążę. A szczerze to mi to nie przeszkadza. Widzieliśmy w kinie gorsze konwersję wiekowe przypomnę Jakimowicz w młode wilki 1/2 grał 15latka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones