PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nie wydaje się Wam dziwne, że w Na Wspólnej poruszany jest właśnie teraz wątek mobbingu kiedy wyszła sprawa z Durczokiem? A przecież odcinki tego serialu nie są kręcone jak np. w Klanie zgodnie co do dnia, tylko teraz tam jest z tego co wiem lato, a przynajmniej drzewa są zielone i ptaszki ćwierkają. Czyżby scenarzyści przewidzieli kiedy Durczok wyleci z Faktów za mobbing i tak idealnie dopasowali odcinki do sytuacji w TVN? Czy maczał w tym palce wróżbita Maciej?

ocenił(a) serial na 4
Barbara_Zdunk

Serio? Czy udajesz?

robipati

Serio. Wierzę we wróżbitę Macieja i w to, że dziś cały dzień będzie środa.

ocenił(a) serial na 4
Barbara_Zdunk

Hahaha ;D Wracając do tematu, a raczej do ogólnego wpływu aktualnych wydarzeń na scenariusz w w NW, to faktycznie jest taka zależność. Co prawda w serialu wychodzi to trochę śmiesznie, bo opóźnienie mają prawie roczne, ale widać mało im płacą, skoro lepszych pomysłów na fabułę nie mają (chociaż nie wiem, gdzie znaleźli inspirację do wątku ciastek Romana). Ale akurat Kamil Dupczok ze Smolnym w parze nie idzie ;)

ocenił(a) serial na 6
robipati

Wątek ciastek Romana- w Dlaczego ja? też był podobny odcinek do ciastek z narkotykiem ;) gościu był właścicielem piekarni i pracownica się zatruła ciastkami z haszyszem chyba. Potem wyszło, że z kolegą w młodości byli hipisami, palili zioło, po latach do tego wrócili

ocenił(a) serial na 4
Najlepsiejsza1958

Hahahha! ;D

ocenił(a) serial na 5
Barbara_Zdunk

gdyby się dało to dałabym ci tutaj lajka za tą wróżbę z środą xD

ocenił(a) serial na 5
Barbara_Zdunk

Przypadek prze K. Klanu nie oglądam , ale przypadek Durczoka jest dużo bardziej skomplikowany , tam było też molestowanie , skąd taki pomyśł ? Jakieś teorie spiskowe ? He he.

nathalie34

Widzę, że nowa w internetach... Nie słyszałaś zwrotu "przypadeg, nie sondze"??? sondze, też tak się nie pisze

Barbara_Zdunk

HAHAHAHAHA to żeś dowaliła :D odcinki, które lecą obecnie w tv były nagrywane grubo kilka miesięcy temu, moja znajoma statystowała z rok temu a odcinek niedawno leciał w tv, więc ciekawe kto wtedy przewidział ze jakieś sprawy Durczoka wyjdą na jaw :)

pauleeex

tak btw., we wczorajszym odcinku na telefonie marty byla data - pazdziernik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones