PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 958
ocen
4,8 10 1 35958
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Ciekawe jak zareaguje Wojtek jak się dowie.
http://superseriale.se.pl/seriale/na-wspolnej-odcinek-1996-zaneta-zdradzi-wojtka -z-bretnerem_485209.html

Predator10

Żaneta jak to Żaneta, powie Wojtkowi, że to wszystko jego wina, walnie focha, a on nie powie nic.

Regray

e tam nic, jeszcze ją przeprosi pewno... w polskich serialach faceci za wszystko przepraszają

ocenił(a) serial na 9
Predator10

Powinien postawić ultimatum: albo on albo rajdy. Ale tak się zapewne nie stanie...

laleczka874

Oprócz tego, że jest pipą, pewnie byłoby mu głupio, bo sam ją w to wciągnął.

ocenił(a) serial na 9
Regray

Tak to już jest z facetami.Najpierw mają pretensje, że niekoniecznie podzielamy ich pasje, wciągają nas w nie. A kiedy nam coś przypadnie do gustu lub jesteśmy lepsze w czymś, co oni kochali, od nich po prostu strzelają fochem. Typowe...

laleczka874

Nigdy nie można dopuszczać do sytuacji żeby kobieta miała tę samą pasję co mężczyzna. Mężczyzna wciągający swoją Panią w swoje hobby takie jak tu zaprezentowane rajdy, jest idiotą. Kobieta za wszelką cenę chce całe życie udowadniać, że może dorównać w jeździe samochodem, podnoszeniu ciężarów, samodyscypliną, tylko po co?
Kobieta musi być delikatna jak płatek róży a jednocześnie kłująca jak żądło pszczoły.
Typowe dla kobiet zachowanie: jeśli mężczyzna ma swoją pasję której oddaje całe swoje serce, najlepiej zniszczyć mu to wchodząc z buciorami(szpilkami) w jego prywatne sprawy.

filmwebowiec15

Dobra tylko Żanetka uparła się i chciała zrobić na złość Wojtkowi, pokazać, że ona też pasjonuje się off roadem, Wojtek ze swoim kolegą Mirem odradzali jej ten pomysł. Jak Wojtek się dowiedział to był wściekły a potem machnął ręką bo jak Żancia się zaprze to nic jej nie przekona. A po drugie jej wiele par mających te same pasje, często zawody i są szczęśliwi i mają o czymś porozmawiać bo rozmowa też jest ważna.

monisia54315

Jesteś kobietą, a kobieta nigdy tego nie zrozumie, nawet po zabiegu mastektomii.

ocenił(a) serial na 4
filmwebowiec15

A niby dlaczego w jeździe samochodem miałaby być gorsza? O ile podnoszenie ciężarów jestem w stanie zrozumieć - facet zawsze będzie silniejszy, bo tak już jest. Ale co ma do tego samochód?

robipati

To, że ona nie robi tego dla siebie tylko chce pokazać mężczyźnie że jest lepsza. To mnie najbardziej boli że kobiety nie robią czegoś dla siebie żeby sobie coś udowodnić, tylko na pokaz.

ocenił(a) serial na 4
filmwebowiec15

Nie wiem, nie znam takich. Widocznie w złym towarzystwie się obracasz ;)

robipati

O, dobrze mówisz ;)

ocenił(a) serial na 4
Predator10

Rozwalił mnie nagłówek "Zdrada w Na Wspólnej!" Jakby to jakaś nowość była. Ten serial w ogóle powinien zmienić nazwę na "Za jak zdrada".

ocenił(a) serial na 5
Predator10

Żancia wiejska baba , mam nadzieję że Wojtek ją wreszcie zostawi ! Patrzeć na nią nie idzie ! Brzydactwo !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones