PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 957
ocen
4,8 10 1 35957
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Czy Wam też się wydaje, że to jednak Adam okaże się biologicznym ojcem synka Weroniki?

ocenił(a) serial na 10
martini3355

właśnie pisałam taki sam temat tylko że wystąpił jakiś błąd ;D na 99% to Adam jest ojcem, a jak nie to strasznie mi go szkoda, bo nie dość że Antosia nie jest jego to jeszcze teraz to drugie dziecko..i obydwoje tego ciula Sebastiana;/

ocenił(a) serial na 10
hearther

znalazłam taką informację:
"Tymczasem lekarzom nie uda się powstrzymać porodu Weroniki, która wyda na świat pięknego synka. Sebastian będzie zachwycony, a Adam załamany Roztocki skończy jednak z piciem, bo uzna, że musi żyć dla Antosi, która go potrzebuje.
Synek Weroniki zostanie zapisany w dokumentach jako "Roztocki", bo jej mężem formalnie wciąż pozostaje Adam.
Wściekły Sebastian postanowi na wszelki wypadek zrobić badanie na potwierdzenie ojcostwa. Jego wynik doprowadzi go do furii. - Z kim się jeszcze puszczałaś? - zapyta Petrus Weronikę.
Czy to możliwe, by Adam, u którego stwierdzono bezpłodność, był jednak ojcem chłopca? "

hearther

Wow, w takim razie sądze, że na 99% to Adam będzie ojcem dziecka. W sumie w tym filmie zawsze jest tak, że kończy się happy endem, więc jeśli twórcy mieliby inną wizję, niż Adam, to generalnie w serialu byłoby go mniej. A tak to wątek został niedomknięty- niby się rozstali, ale pokazują że mu na niej zależy... Oby i tym razem zakończyło się happy endem, bo Adam to pozytywna postac ;) a "ciul Sebastian" niech zniknie, bo nic mnie nie denerwuje tak w tym serialu jak sceny w których on się pojawia... nawet Antosię mogę zniesc bardziej, niż jego ;P

martini3355

oh, ale absurd. jak bezpłodny to bezpłodny, próbował się leczyć i nic i nagle, gdy jego żona puściła się z Sebastianem to wtedy zaszła w ciaże? no proszę was :p tak tak, są cuda natury, ale :)

ocenił(a) serial na 9
Qdom

Zawsze badanie na bezpłodność mogło być pomyłką ;D są sytuacje, że ludzie latami starają się o dziecko i nic. A po 20 latach żona jest w ciąży... I wcale nie z listonoszem...

ocenił(a) serial na 10
laleczka874

hahaha dokładnie, szczególnie jeśli to serial w którym wszystko jest możliwe ;)

Qdom

ALE to jest film... :)

ocenił(a) serial na 10
Qdom

On nie był całkowicie bezpłodny, po prostu miał malo plemników, lekarz powiedział, że nadal jest mała szansa na to, ze może im się udać. Proponował tez sztuczne zapłodnienie przy uzyciu jego nasienia, ale Adam nie chciał.

ocenił(a) serial na 5
martini3355

dokładnie tak będzie, to było wiadomo od samego początku ;P obstawiam że Sebastian wkurzy sie na tyle, że zacznie walczyć chociaż o Antosie.

cherii

http://superseriale.se.pl/galeria/cud-na-wspolnej-adam-ojcem-synka-weroniki-zdje cia,222664/77114/147779/ tu jest wyjasnienie wszystkiego ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones