PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 959
ocen
4,8 10 1 35959
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej
ocenił(a) serial na 4
vanilla_sky85

Też miałam o tym pisać :) Szkoda, że ma je takie zniszczone :( Ale teraz przynajmniej nie wygląda jak siostra tego co ją zarywa :P

robipati

Wczoraj jak oglądałam odcinek to sobie pomyślałam, że ktoś na pewno na forum wspomni o tym, że teraz Magda nie wygląda jak siostra Kazika.. :D

malami132

Ale przynajmniej wygląda naturalniej. Ona ma chyba brązowe oczy, więc lepiej tak, niż w tlenionym blondzie.

ocenił(a) serial na 4
malami132

Swoją drogą kto normalny zarywa matkę z dzieckiem, nie wiedząc nawet czy przypadkiem nie ma faceta (na logikę jak ktoś ma dziecko to najprawdopodobniej jest w związku, rzadziej spotyka się samotne matki). On nawet nie zapytał o jej sytuację, tylko chamsko zarywał :P

ocenił(a) serial na 3
vanilla_sky85

No wygląda zdecydowanie lepiej, niż w tym poprzednim makaronie na głowie.

anarchistt89

Może Na wspólnej panowała moda na włosy a`la włoskie :D

ocenił(a) serial na 4
vanilla_sky85

Tak w ogóle to chciałam dodać, że bardzo lubię tę aktorkę, co gra Magdę :) W sumie może nie ma ambitnych roli na koncie, ale wydaje mi się, że ma potencjał i przede wszystkim dobrze jej oczu patrzy :P I jeszcze bardzo lubię jej głos :) Chciałabym ja w teatrze zobaczyć.

ocenił(a) serial na 6
vanilla_sky85

W dzisiejszym odcinku nie bardzo...

ocenił(a) serial na 7
vanilla_sky85

bardzo ładnie wygląda :) szkoda tylko, że tak potoczy się jej wątek...ale przynajmniej będzie ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones