PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Antosia Roztocka

ocenił(a) serial na 10

To najbrzydsze dziecko jakie widziałem na ekranie. Jak dorośnie to powinna dostać role kochanki
Macka w Klanie, idealna rywalka dla Martynki.

ArisFrri

mnie bardziej rozwala ten mały grubasek Kubuś, ktory kogos pobił w szkole i ćwiczy karate haha już to widze :/

ocenił(a) serial na 6
milenasy

hahahah :)

najbrzydsze, jak najbrzydsze, ale na pewno najbardziej irytujące. ta mała (a zreszta już nie taka mała, choć cały czas rysuje durne rysunki i zachowuje sie jak opóźniona w rozwoju..) gra beznadziejnie. To jej rodzicie powinni dopłacać za to, że Gabrycha tam występuje, a nie płacić takiemu małemu beztalenciu :)
na pewno jest cała masa dzieciaczków, które poradziłyby sobie stokroć lepiej

ArisFrri

hahaha:D
E tam, widziałam brzydsze dzieciaki od niej. ale za to te które gorzej od niej grają to chyba jeszcze się takowe nie urodziły.
No ale miejmy nadzieję ,że się wyrobi. Jeszcze zostanie najlepsza aktorką w Pl, albo wyjedzie za granice. Kto wie?:D

ocenił(a) serial na 1
ArisFrri

Komentarze nt urody małego dziecka uważam ze poniżej pewnego poziomu, natomiast muszę powiedzieć, że nie trawię w ogóle gry dzieci w polskich serialach - no po prostu nie mogę tych małych pieńków oglądać i słuchać tego ich dukania jak na przedszkolnej akademii.
W absolutnym braku jakiegokolwiek talentu i polotu przoduje dziecięca obsada Klanu, Na wspólnej jest zaraz po nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones