PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Ja wiem ja wiem - o Reni to ja zakładałem temat ale... Teraz pytanie o Marcie - Czy jak Marta jest ponad rok z
Pawłem to ona zajdzie jeszcze raz w ciążę ? Jak dla mnie to już powinna skoro już bzyknęli się w łóżku. Tak
jak było z Filipem, bodajże w 06 roku poznali się a w 07 roku (nie pamiętam w jakich odcinkach) wzięli ślub i
ona urodziła Bahora.

ocenił(a) serial na 10
przyklad12

po pierwszę nie każde bzykniecie kończy się dzieckiem,poza tym jest antykoncepcja Marta z Filipem była młoda teraz ma swoje lata pewnie o takich sprawach nie zapomina. A najważniejsze bardziej realne jest rozstanie niż dziecko

przyklad12

Może trochę stonuj. Nie mogłaś napisać "dziecko", musiałaś "bachor"?
Oni się poznali pewnie wcześniej niż 2006, przed ślubem jeszcze się rozstali.

ocenił(a) serial na 9
ihatemondays

Po pierwsze jestem facet nie kobieta.
Po drugie Marta i Filip poznali się w 2006 roku (dobrze ja pamiętam) podczas wywiadu Streetartu czy coś tego typu.
Po trzecie oni rozstali się po ślubie a dokładnie kiedy poznała tego Januszka (2012 rok) :P

przyklad12

http://nawspolnej.tvn.pl/bohaterowie,2335,p/marta-konarska-hoffer,190.html Polecam lekturę, dowiesz się m.in. że rozstali się zanim wzięli ślub i że wywiad o street arcie był jeszcze później i wtedy poznała Pawła (grafficiarza).

Co do płci - moja wina, wybacz. Szkoda jednak, że nie ustosunkowałeś się do pierwszego zdania ;)


ocenił(a) serial na 9
ihatemondays

Z powodu Reni było rozstanie ???? Pfff.... Kiedy to było i jak długo ? :D
I to ma być rozwód ? Chyba krótki...

przyklad12

"Pierwsze doświadczenia seksualne kończą się dla Marty strachem przed niechcianą ciążą. Doprowadza to do konfliktu z Filipem, który nie umie zachować się w tej sytuacji i ich związek robi się coraz trudniejszy.<frgment o gwałcie> Filip przeprasza Martę za swoją głupotę i prosi, żeby do niego wróciła. " - chodziło mi o to...

przyklad12

A to jak ktoś się z kimś "bzyka", jak to określiłeś, i to na dodatek ponad rok, to znaczy, że muszą mieć ze sobą dziecko? Ile Ty masz lat?

malami132

Chyba 12 :D Poza tym przecież się rozstaną...

ocenił(a) serial na 9
malami132

W Niektórych to serialach to widzę np. bez rewelacyjne M jak. (Gośka oraz Tomek) - w 2007 roku (w tv 2008) poznali się w 2008 roku (w tv 2009 rok) rozstali się na chwilę z powodu uczuć Marty i Tomka i potem Gośka dowiedziała się że jest w ciąży z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones