PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Czy tylko mnie on denerwuje ?

użytkownik usunięty

czy tylko mnie denerwuje ojciec tej Elizy ? znieśc tego typa nie moge




a jakby co oglądam ten serial tylko z nudów bo o godzinie w której leci nic nie robie tylko siedze na kompie

Każdego normalnego człowieka takie osoby będą denerwowały. Ale niestety taki tok myślenia jaki on prezentuje, nie jest rzadkością. Osoby po tak zwanych "prestiżowych" kierunkach, bardzo często traktują w ten sposób kogoś kto ukończy AWF czy inny, mniej wymagający kierunek.

ocenił(a) serial na 5

mnie też wkurza, ale z drugiej strony to przynajmniej będzie się coś działo. Może wynajmie jakichś zbirów albo uknuje intrygę...

qwerty95960

No właśnie o co temu gostkowi chodzi? Nie oglądam regularnie, tak sie zastanawiam czy jemu tylko chodzi o to ze ten młody jest biedniejszy czy tam o coś innego chodzi? Bo on tą Elizę od początku chyba na krótkiej smyczy tzryma. ona po przejściach jest? Miała jakieś problemy i ojciec nie chce żeby się spotykała z kimkolwiek?

ewelina84

Nie było powiedziane żeby Eliza była po jakiś przejściach i większych numerach. Po prostu się buntuje wobec surowych i wymagających rodziców, a im się to nie podoba, tym bardziej, że ma teraz maturę na głowie. Im głównie o to chodzi. Żeby się uczyła, osiągnęła dobre wyniki, poszła na super studia i znalazła chłopaka z odpowiednim wykształceniem, który będzie jej "godzien".

malami132

Mnie się wydaje, że ta matka nie jest taka zła, tylko się boi tego swojego mężusia. Bo matka by nie miała chyba nic przeciwko, ale jest pod silnym wpływem męża i taki efekt. Swoją drogą jeden z niewielu ciekawych wątków teraz w serialu.

adamo001

Na początku myślałam, że matka jest dokładnie taka sama, ale chyba rzeczywiście jest to kwestia jej uległości i zastraszenia. Zwyczajnie nie ma nic do powiedzenia. To on jest panem domu i pewnie głównym żywicielem rodziny. Przykre i niestety bardzo prawdziwe.
Mnie ten wątek też bardzo zaciekawił. Mam nadzieję, że nie skończy się zbyt szybko i jakoś ciekawie go rozwiną.

malami132

No mogliby bo o wiele bardziej wolę to niż przygody Romana czy historię występów Brzozowskiego na weselach...

użytkownik usunięty

jak dla mnie to facet jest jak tyran , próbuje rządzic Elizą jakby była jego zabawką jeszcze jak usłyszałem że sprawdzał jej chłopaka przez telefon to mnie szlak trafiał

ocenił(a) serial na 4

Wyluzuj i przewiń wątek, jak Cię irytuje ;) Ja przewijam wszystkie wątki z Ulą i moje życie od razu jest piękniejsze ;)

użytkownik usunięty
robipati

no pomysł niezły :D

ocenił(a) serial na 5

również uważam wątki z Ulą za nudne.podobnie jak wątek Ewy i kiedyś Maxa i tej blond hetery-Zdybyckiej chyba czy jakoś tam;)swoją drogą ta cała Eliza miała 26 lat gdy grała 19-latke.całkiem młodo wygląda.

ocenił(a) serial na 9

Przeskoczył z reklamy leków (chyba) do serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones