PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 965
ocen
4,8 10 1 35965
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Mam kilka pomysłów:niech zrobią polski serial,którego akcja będzie się rozgrywać np.w agencji towarzyskiej,ośrodku odwykowym dla narkomanów (ewentualnie dla alkoholików) lub w zakładzie pogrzebowym itp.Można też zrobić serial o złym księdzu który z pieniędzy na tacę kupił sobie drogie auto i jeździ po pijaku do kasyna i na panienki.Teraz apel do producentów,scenarzystów i reżyserów:możecie wykorzystać moje pomysły,w zamian chcę tylko 10% zysków z serialu.Ale i tak wiem,że nie skorzystacie z tych pomysłów bo nie macie jaj.Boicie się,że polskie katolickie społeczeństwo by was za taki serial zlinczowało.

ocenił(a) serial na 1
Znawca kina

Oj taak, bo polskie katolickie społeczeństwo jest wszystkiemu winne.
A Ci księża to już szczyt! "Nie zabijaj", "Nie kradnij", "Nie cudzołóż"...Mówią nam jak mamy żyć!!!
Jeszcze daleko nam do Najjaśniejszej Europy, gdzie to rodzinę może tworzyć dwóch kochających się panów, dzieci mogą zmieniać sobie płeć, a muzułmańska rodzina jest przykładem miłości.

DanyPL

dobrze prawisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones