PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Wiecie może jak nazywa się naprawdę serialowy Dominik ? :)

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

http://www.filmweb.pl/person/Mateusz+G%C4%85siewski-677664

:)

AdamBayern01

Dzięki : )

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Mogę z Panią podyskutować o tej postaci?

AdamBayern01

no pewnie ;d

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Mnie tam zastanawiaj ego zachowanie - Renata ze Sławomirem w roli głównej mu pomagają, a on się zgadza, by ich razem z kolegami okraść?
Co Pani "fikcyjna" o tym myśli? :)

AdamBayern01

Hmm..myśle, że chłopak tak naprawdę nie chce tego zrobić, ale dużą presje wywierają na nim "koledzy".
Mam nadzieje, że jednak ich nie okradnie :)

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Ale też dobre zachowanie Sławomira, który podziękował chłopcu za uratowanie córki, prawda? ;>

AdamBayern01

No bardzo dobre :)

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Jeszcze ta jego pomoc przy geografii, prze de wszystkim od początku był na chłopca źle nastawiony... Jego zachowanie, jak mówisz było bardzo dobre ;)

AdamBayern01

Gdyby nie to, że "uratował" jego córkę to pewnie nadal byłby do niego tak negatywnie nastawiony.
W ogóle to dobrze, że ta Renata się nim zainteresowała ; d

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Głownie tak jak powiedziała: Przypomina jej zmarłęgo syna Marcina... Ja nie oglądam serialu od początku, powiesz mi, jak oni zgineli przy okazji? :)

AdamBayern01

No od początku to ja też nie oglądam, ale ich śmierć chyba nie była pokazana. Renata pojawiła się w tym filmie tak jakoś nagle bo przez długi czas nie utrzymywała kontaktu z rodziną, aa jej synowie zginęli chyba podczas wypadku samochodowego.

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Thx, wracając do Dominika - chłopak akurat jest o rok młodszy ode mnie xD ale co o nim myślisz, jako aktorze? :)

AdamBayern01

No ode mnie też ;d
Jak na razie to trudno mi jakoś ocenić, tylko w Na Wspólnej go widziałam, ale postać, którą gra mi się podoba i uważam, że jest dość ciekawa ; d

ocenił(a) serial na 8
fiikcyjnaaa

Aktorem jest dość dobrym :) Już nie mogę się doczekać, kiedy będzie ta akcja z napadem. Jak myślisz, czy Dominik przeciwstawi się kolegom?

AdamBayern01

No ja też ; d
Myślę, że tak :)

ocenił(a) serial na 6
AdamBayern01

Myślę że się przeciwstawi, albo po włamie będzie mial wyrzuty sumienia i się do wszystkiego przyzna. Tak czy inaczej scenarzysta kreuje go docelowo na pozytywna postać.

ocenił(a) serial na 8
kontur17

mnie tam najbardziej podobało się zachowanie Sławomira :) z podziękowaniem i geografią :)

ocenił(a) serial na 6
AdamBayern01

Zachował się jak należy w tej sytuacji. Też mam córkę i w takiej sprawie również bym podziękował.

ocenił(a) serial na 6
fiikcyjnaaa

A on nie wystąpił w reklamie Altacetu? Tej w której taki rehabilitant występuje i na końcu z jakimś chłopakiem ćwiczy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones