PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

i znowu Ewa pierwsza by do łożka wskoczyć a faceta zna pare dni max tygodni.ma finezję
dziewczyna,nie ma co;)

ocenił(a) serial na 5
bishop_filmaniak

A ruska to nie chciała!

bishop_filmaniak

ukrainiec

bishop_filmaniak

Ewa udaje wielką cnotkę, a tak naprawdę spokojnie można jej przyznać miano największej dupodajki w NW. Zresztą, to chyba normalny zabieg w tym serialu - puszczalskie kreować na święte. Nie cierpię tej postaci, a jeszcze po tym jak pogoniła Borysa, to już w ogóle...

ocenił(a) serial na 5
almost_happy

100%prawdy,polać Ci ;)

bishop_filmaniak

a Ty co nie masz libido? nad kazdym stosunkiem zastanawiasz się czy robisz dobrze czy źle? bez przesady...życie toczy się dalej, ma się kobieta przestać spotykam z nowymi męzczyznami bo do tej pory miala np 6 ? śmieszne.

ocenił(a) serial na 5
lilah_

ja nie mam libido,nawet nie wiem co to jest ale z pewnością tego nie posiadam?a z resztą co to jest?jakiś tropikalny owoc?????;)

ocenił(a) serial na 5
bishop_filmaniak

a co do Pani Ewy to ja tu wcale jej nie krytykuje,ani jej ani tego całego libido.zaznaczam tylko iż Ruska nie chciała a z Siwym poszła do łóżka po kilku spotkaniach-warto zaznaczyć iż nawet nie byli parą tylko znajomymi z kręgów bardziej zawodowych niż prywatnych.a wg mnie to kobiecie nie przystoi.w ogóle nie przystoi-nie tylko kobiecie bo i facetowi.warto się najpierw bliżej poznać-no ale jak już kto woli.to tylko moje skromne zdanie.pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
bishop_filmaniak

Tak słusznie, taniec godowy ma być odbębniony jak należy :P
Nawiasem mówiąc nie zdziwię się, jak się Ewka zawiedzie i ten jej książe z bajki okaże się kombinatorem i oszustem.

ocenił(a) serial na 5
ushi666

Też mi się tak wydaje,że to jakiś oszust jest.Albo coś kręci i ma np żonę, jednak prędzej obstawiam taką opcje ,że przez kontakty z Ewką będzie chciał się do pana senatora funduszy dobrać czy coś.Jeszcze będą z tego jaja.

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

W jej wieku też bym się tak puszczała :D

ocenił(a) serial na 5
robipati

Tutaj nie chodzi ani o puszczanie się-bo znowu Ewka aż taka bardzo puszczalska nie jest,ani o wiek -nie jest też aż tak stara-ot po prostu zadbana kobieta w średnim wieku.Raczej chodziło mi o to,że w tych serialach wszystko jest tak szybko realizowane-zamiast pokazać ,że się spotykają,poznają itd itp to już na trzecim czy czwartym spotkaniu(jak mniemam;) idą ze sobą do łożka.Rozumiem,że to jest serial i nie chcą za bardzo ciągnąc jakiegoś wątku tylko szybko przejść do nastepnęgo tematu ale przydałoby się trochę spokoju i wyważenia.I żeby było jasne:nie chodzi mi tu tylko o Ewę-ona jest tylko jedną z wielu osób w tym serialu-i to zarówno kobiet jak i facetów którzą są tacy "szybcy" w tych sprawach a w życiu tak raczej nie jest.Przydałoby się trochę więcej realizmu w tych polskich serialikach.

bishop_filmaniak

a propo "Ruska"
nie można kochać każdego i miała prawo go nie chcieć. nieważne czy koło niej skakał czy nie, miała prawo mu odmówić. ile Ty masz lat?

ocenił(a) serial na 5
Holly85

Ile mam lat?Wystarczająco dużo by wypowiadać się na takie tematy i zbyt mało by zrozumieć zasady myślenia w tym serialu.

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

Jeśli chodzi o realizm, to wszystko w tym serialu stoi na głowie :/

ocenił(a) serial na 5
robipati

Dokładnie.Zastanawia mnie jak długo scenarzyści pracują nad scenariuszem w tym serialu?Ich ułańska fantazja często idzie w złym kierunku,niestety;(

bishop_filmaniak

Już sie tak nie czepiaj na okragło, tym wieku ogólnie trudno kobiecie kogoś poznać, bo faceci wolą młodsze, więc sie korzysta z okazji xD A tego łysego naczelnego olała, więc łatwa i szybka nie jest, po prostu tu sie zakochała. Zresztą to serial nie będą pokazywac przez 10 odcinków jak chodzą ze soba za raczke. Pewnie chcą rozwinąc wątek, że on ją wykorzystał i uwiódł tylko po to by mu pomogła załatwić ustawę, wiec akcja toczy sie szybko

ocenił(a) serial na 5
milenasy

Po raz kolejny powtarzam,że nie tyle chodzi mi tu o wiek Ewki co o jej zbytni pośpiech w pewnych sprawach.Może tytuł wątku na to wskazuje ale bardziej zależało mi na tym by ukazać tu jak mało realny jest ten serial-a przykład Ewy jest jednym z wielu.Można by tak wymieniać bez końca.A swoją drogą wątpie by Ewa się zakochała w Siwym-gdyby tak było bardziej pokazywaliby jej wywody na ten temat, gadaniny np z Żanetą itp.Wg mnie kobieta zwyczajnie korzysta z okazji.Z jednej strony to dobrze-raz sie żyje.Z drugiej zaś strony kobieta taka jak ona-która już kilka razy sparzyła się na facetach powinna być bardziej ostrożna i nieufna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones