PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 964
oceny
4,8 10 1 35964
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Heyy! Jestem ciekawa co o tym sądzicie, bo w pewnym odcinku pod koniec, ukazał się moment, gdy
Zuza dzwoni do Kamila, na komórkę, odbiera jego pielęgniareczka (nie wiem jak w filmie się
nazywała, ale wiem, że grała w pierwszej miłości :>) i mówi, że Kamil ma operację, a ewidentnie
było widać, że są w jakimś mieszkaniu. I bardzo mnie to zastanawia, bo może pojawi się jakiś
romans? CO O TYM MYŚLICIE?

ocenił(a) serial na 8
3ndorfina

Z tego co pamietam Kamil miał wtedy operacje, to jest stażystka, nie pielegniareczka, a ten szpital wygląda jak mieszkanie - tamta scena odbywała się w pokoju lekarskim. Sala operacyjna wyglada u nich jak kuchnia mojej byłej tesciowej :)

3ndorfina

jak się tylko pojawiła w serialu, od razu pomyślałam, że będzie cuś:) kamil będzie teraz zadręczał się z powodu domniemanego zabicia pacjentki, zuza będzie marudzić o uli z tą swoją obs.raną miną, a stażystka pewnie będzie go pocieszać:)no, ale zobaczymy

ocenił(a) serial na 9
nie_mam_nicka

tssaa, a całe załamanie Kamila wpłynie na adopcję uli, i będzie jedna wielka tragedia w ich związku :) tak podejrzewam.

3ndorfina

ja też. dżizas, jak ja przeżyję jeszcze większe cierpienia zuzanny...

nie_mam_nicka

A ja dzisiaj przeczytałam na jakiejś stronce, że Kamil będzie każdą wolną chwilę poświęcał załamanej stażystce, pielęgniarce, lekarce czy kto to tam jest, w efekcie czego bardzo się do siebie zbliżą. Zasugerowano, że będzie z tego romans. Niby nie było napisane, że na pewno, ale jeśli faktycznie scenarzyści pójdą w tym kierunku, to już będzie gruba przesada i zrobią z tego serialu durnotę do potęgi. Tym bardziej teraz, kiedy ma się do nich wprowadzić Ula.. Taki porządny Kamil, zapatrzony i zakochany w Zuzie i teraz nagle co? Brak słów ;)

malami132

Mnie by to uradowało. Ta pielegniarka uratowała mu życie, w dodatku gość przezył traumę, a ta wiecznie skrzywiona Zuza ma to gdzies i mysli tylko o sobie i tej Ulce. Pamiętam nawet jej tekst do niego "prędzej bym sie z toba rozwiodła niż zrezygnowała z Uli" Kochajaca żonka nie ma co.

milenasy

Zuzka jest faktycznie nieco wkurzającą postacią, ale zdrada ze strony Kamila..? To się po prostu nie klei. Fakt, że ona go kiepsko traktuje i spełnia jedynie swoje marzenia nieszczególnie przejmując się jego pragnieniami, ale on sam do tej pory się na to wszystko zgadzał i był w nią ślepo zapatrzony. Poza tym ile można oglądać zdrad i rozstań? Nie ma już innych pomysłów na zwrócenie uwagi widza?

ocenił(a) serial na 4
3ndorfina

Dobrze by było, ja np z ciągle płaczącą babą jak Zuza dostałbym szału :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones