PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej
Chadka

Zejdą.

ocenił(a) serial na 8
The_Shedow

nie ma szans:/

ocenił(a) serial na 10
dragofen

raczej sie zejda

ocenił(a) serial na 5
aduch14

Zajdą.

ocenił(a) serial na 5
MethQueen

Michał będzie miał innego partnera życiowego, możliwe, że mężczyznę, zaś Kinga będzie miała innego partnera życiowego, możliwe, że kobietę xD

ocenił(a) serial na 4
mx_natej

Hahaha :D Byłoby ciekawie :D

ocenił(a) serial na 9
Chadka

I kolejny raz wojna między nimi. Dziwi mnie zachowanie Kingi. Jej niebawem były ? mąż rzuca agresją w jej stronę a on nawet nie próbuje się bronić. Nie powinna wychodzić za niego za mąż, zranił go, ale Michał też święty nigdy nie był. I ona ratowla go z kłopotów. Pewnie Borys niebawem zniknie a oni wrócą do siebie i będą udawac., że nie się nie stało...

ocenił(a) serial na 5
laleczka874

Jaki Borys ?

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Chyba jej chodziło o Iwo.


Spojler:

Iwo zdradzi Kingę ze swoją byłą, a Michał zainteresuje się w tym czasie tą mamuśką kolegi Ignasia.

ocenił(a) serial na 9
muppet90

Tak, Iwo

ocenił(a) serial na 5
muppet90

No więc właśnie Iwo.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Bo aktor gra Borysa w barwach szczęścia i trochę mi się pomyliło.

ocenił(a) serial na 5
laleczka874

A no tak , myślę sobie Borys ? To był kochanek Ewy , szkoda że odszedł z serialu.
A w sumie nie pokazują związku Ewy z jej nowym partnerem , drażni mnie że czasem wątek się zaczyna a potem luka , nic .

nathalie34

Dobrze, że ich nie pokazują. Po co oglądać wątek podstarzałej babeczki z jej tysięcznym partnerem.

ocenił(a) serial na 5
Regray

Nie zliczyłabym jej partnerów, najbardziej utkwił mi w pamięci Borys.
A i jakiś ornitolog był , coś mi świta. Nie licząc dwóch mężów. Ta to jest ale niestała w uczuciach. Najgorzej potraktowała szefa Igora, to było paskudne.

nathalie34

Jaka Matka Taki Syn:D

ocenił(a) serial na 5
Hermioneczka

W tym wypadki tak !

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Borys to mój pies :D

Chadka

o nieee. Mam nadzieję, że to paskudztwo (Wrońska) zniknie z serialu raz na zawsze.

ocenił(a) serial na 5
MsPrevail

Zniknie, wyjeżdża prywatnie z mężem i dziećmi , w serialu będzie wątek że wyjedzie do Londynu, drażnii mnie ona i Michał też ,

nathalie34

Czytałam właśnie jakiś czas temu, że wyjeżdża z Lichotą (oni chyba nie mają ślubu), ale niestety wróci niebawem :(

ocenił(a) serial na 5
MsPrevail

Nie mają ślubu , Lichota chyba grał męża Żanety , a z Wrońską się poznali na planie .
Oby już została w tej Anglii.
W sumie serialowy Ignaś biedny dzieciak , rodzice się kłócą , chłopiec rozdarty , kocha mamę i tatę.

nathalie34

Ignaś biedny dzieciak? To dziecko śmieje się podczas każdej sceny i wygląda jakby był tam za karę. Na wspólnej to jedyny serial jaki oglądam w TV, mam sentyment do niego ale jak widzę aktorstwo dzieci to mnie skręca. Czy w niespełna 40 milionowym kraju nie ma dziecka które będzie się w miarę normalnie zachowywało przed kamerą?
Kinga puściła się z Iwem nie wiem po co, była ustatkowana i szczęśliwa, zdziwię się jeśli wróci do Michała, to byłaby porażka Michała.
Bardzo prosiłbym o to żeby jakaś kobieta wyjaśniła mi fenomen Iwo i to jak na niego lecą kobiety bo ja ni w cholerę tego nie rozumiem.

filmwebowiec15

Jedynym dzieckiem, które naprawdę fajnie gra jest Julka od Igora. Serio, widać, że dziewczynka mega swobodnie czuje się przed kamerą, zero tremy, wypada naprawdę naturalnie. :)
Iwo tragedia, zgadzam się. Też nie rozumiem, co kobiety w nim widzą. Ten facet jest zwyczajnie odpychający, jeśli już koniecznie chcieli wikłać Kingę w romans, mogli znaleźć jej kogoś w miarę przystojnego, przynajmniej wątek byłby bardziej wiarygodny w odbiorze. A tak... Szkoda gadać. ;)

almost_happy

Powtarzam, na Ignasia nie mogę patrzeć i nie mogę go słuchać. Wiem że to jeszcze dziecko ale kurczę żeby nie znaleźć jakiegoś które będzie w miarę sensownie grało? Wątek Kingi jest śmieszny, poszła w tango z Iwo a teraz chce wrócić do Michasia. Zobaczymy jak będzie, ja już się nie mogę doczekać.

ocenił(a) serial na 4
filmwebowiec15

A ktoś na niego leci? Czy chodzi ci tylko o serial? Bo jak dla mnie to jest obleśny.

robipati

Chodzi mi o serial choć po przewertowaniu jego życia widzę że nieźle szalał z kobietami.
Nigdy nie zrozumiem kobiet i ich podejścia.

ocenił(a) serial na 4
filmwebowiec15

Ej, ja też jestem kobietą i mi się wcale nie podoba. Wręcz przeciwnie, uważam, że jest wręcz odpychający. I wciąż nie mogę uwierzyć, że on nie ma 50 lat, tylko 30!

robipati

To że jesteś kobietą mnie najmniej interesuje.

ocenił(a) serial na 6
Chadka

Dziś w gazecie przeczytałam jak potoczy się ten wątek: Kingę usuną z serialu poprzez wysłanie jej na stypendium do Anglii, ale tuż przed wyjazdem pogodzi się z Michałem i się ze sobą prześpią.

ocenił(a) serial na 4
muppet90

Co??? Serio??? W ogóle to miałam nadzieję, że to akurat Kingę uśmiercą, bo jej wątki są zbędne w tym serialu.

ocenił(a) serial na 7
Chadka

mam nadzieję, że nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones