PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Na wspólnej po wakacjach

ocenił(a) serial na 7

ale się bedzie działo po wakacjach! widzieliscie zwiastun??
http://nawspolnej.tvn.pl/wideo/co-w-na-wspolnej-po-wakacjach,363108.html

Aselka

Jak myślisz, co znaczy to przystawianie się Kingi do tego gnoja Smolnego ?

ocenił(a) serial na 7
Danas_fw

Mnie się wydaje, że to jakaś gra z jej strony. Bardziej interesuje mnie sprawa z Maksem...

rockshoot

Dokładnie tak samo mysle tzn, że to gra ze strony Kingi i ciekawi mnie sprawa z Maksem... Aha mam nadzieję, że jednak Rafał bedzie z Agnieszka, a ta Zosia jest strasznie brzydka i robi debilne miny! Kto dobiera taką daremną obstawę?

ocenił(a) serial na 7
Asiulka1984

nie niech agnieszka już nie będzie z nim po tym że całował się z inna niech znajdzie sobie kogoś lepszego a nie takiego maminsynka

ocenił(a) serial na 8
Asiulka1984

Rafał po prostu wolał młodszą :D

ocenił(a) serial na 7
rockshoot

no właśnie o co chodzi z maksem...może ta kumiko ma z nim dziecko albo go usunęła?

ocenił(a) serial na 8
Aselka

Moim zdaniem tak było, ze ona zaszła w ciążę. Maks miał wszystko w dupie i wrócił do Polski.

ocenił(a) serial na 3
rockshoot

A mnie się wydaje, że Kinga nie byłaby w stanie do takiej 'gierki' się posunąć. Jak dla mnie po prostu poczuła chemię. ;-) Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
Cleaa

mi też teraz coraz bardzieh się wydaje że oni się polubili...choć to baardzo dziwne :)

ocenił(a) serial na 3
Aselka

Czy ja wiem... nikt nie powiedział, że wróg nie może pociągać. :P A oni mi dosyć do siebie pasują.

ocenił(a) serial na 7
Danas_fw

właśnie nie wiem to jakiś podstęp z jej strony

ocenił(a) serial na 9
Aselka

I co ja teraz będę oglądać przez wakacje ?
No Maks mnie wkurzał w ostatnich odcinkach teraz się jeszcze okaże ze ma dziecko i wogle się tym nie przejmuje.

ocenił(a) serial na 1
Aselka

widzialam zapowiedź na nowe odcinki. nie śledzę tego serialu jakoś super codziennie, ale hm, mnie zaintrygował wątek z Danielem. Czy on zostanie meska prostytutka czy cos? Takim porzadnym chlopcem zawsze był.

TakaJedna93

Hehe no będzie chlopczykiem na godziny, choć znając życie to będzie to jakieś nieporozumienie... Wydaje mi sie też, że Żanetka wyjdzie za mąż za tego instruktora, bo chyba jej sie oswiadczyl... Dobrze, że Ewa się zejdzie z Borysem... Ale najbardziej ciekawi mnie ten Maks... Aha jaka enująca ta sceaz Martą "czuję Janusza jakby był blisko", rany Lovestory 2! Ale i tak bardziej mnie wzrusza rozpacz serialowej Marty niż Katarzyny Waśniewskiej... Pamietam jak Katarzyna W. "płakała", że jej ktoś córeczke porwał to czulamirytacje i wiedzialam, że to blef, a jak Marta rozpacza to pommo tego, że wiem, że to tylko serial to mi jej szkoda... Hmm czyli Joanna Jabłczyńska jest calkiem dobrą aktorka...

Asiulka1984

A ta Ania czy jak jej tam, jego eks kochanka, będzie jego alfonsową :)
No i wraca bizneswoman z którą Michał zdradził Kingę.
Kto to w aucie uprawia seks? w 1:31 minucie..?
A Maks chodzi nadęty i cwaniakuje strasznie - może komornik sciga go za alimenty ? :D

ocenił(a) serial na 7
Qdom

Mi sie wydaje ze w samochodzie jest Ola z tym jej nowym chlopakiem :D

ocenił(a) serial na 7
Asiulka1984

No zejdzie sie Ewa z Borysem albo z tym naczelnym Igora bo tak rozmawiali ze soba...Mi tez wlasnie sie wydaje co do Zanety, że ten jej Wojtuś się jej oświadczył :) i fajnie bo on bardzo sympatyczny. No ja nawet płakałam przy tym smutnym wątku Marty jak ten Janusz umarł i wgl po tym jak zazywała te leki.

Aselka

Smutna ta scena, tak samo było mi przykro jak Igorowi zmarła narzeczona w sukni ślubnej i puscili 2+1 "Windą do nieba"-potrafią wyciskac łzy... A w samochodzie to mi się wydaje, że był Wojtk od Żanety...

ocenił(a) serial na 7
Asiulka1984

ta Ania ta ruda dziewczyna? ona była taka fajna i pasowała do Igora ale teraz mam nadzieję że zejdzie się w z magda :) w samochodzie to ta dziewczyna przypominała mi Ole

Aselka

Dziewczyna podobna do Oli, ale facet mi Wojtka od Żanety przypomina?(?) Raczej takiej pary to tam na pewno nie bedzie... Co do Igora do na bank się zejdą, tylko pewnie najpierw gangsterzy ją porwią i Igora nagle olśni, że ją kocha...

ocenił(a) serial na 7
Asiulka1984

no pewnie tak będzie ake strasznie podobała mi się ta scena jak się calowali magda z igorem w zwiastunie. Na początku nie lubilam tej magdy ale teraz się zmieniła i dosyć fajna się zrobiła :)

ocenił(a) serial na 10
Asiulka1984

mi sie wydaje że tam na 100 jest Ewa z Borysem w tym samochodzie przyjrzyjcie się ;P

ocenił(a) serial na 7
TakaJedna93

no ciekawe po co on wgl poszedł do takiej baby On dawniej byl grzeczny teraz sie jakis dziwny zrobił

ocenił(a) serial na 8
Aselka

Pewnie zrobił się męską dzivvką :P Masz pojęcie, ile tacy zarabiają? :D

ocenił(a) serial na 7
AdamBayern01

:D no jak kto lubi :P

ocenił(a) serial na 9
Aselka

Porwanie Igora, Magdy i Julki + Milosc Ewy i Borysa + Sprawa Gajnera czy jakos tak... oj bedzie sie dzialo :)

użytkownik usunięty
Aselka

Fascynujące

Ja myślę, że po wakacjach już na zawsze Igor powinien być znowu z Magdą. :)

Aselka

mnie rozwala ten łzawy tekst Marty "czuje jakby Janusz był blisko" hahaha padaka tekst jak z brazyliskiego serialu, jak mozna czuć przeszczepione serce, no ona to jakieś medium chyba jest!

ocenił(a) serial na 9
Aselka

No pewnie, że się widziało :) Ja tam bym Rafała kopnęła :P Ta jego matka Mnie tak wnerwia, że masakra. A on taki maminsynek. Ogarnął by się lekko ;) W galerii na fejsie na profilu NW jest zdjecie Kamila i Zuzy i jest tak dziwnie pokazane jakby była w ciąży :) Jak myślicie :) ? A jeśli chodzi o pary to super gdyby Żanetka przyjęła oświadczyny Wojtka :D On jest świetny :D A Ewa powinna być z Borysem :) A Igor z Magdą :) A Marta, Maks, Monika itp niech się bujają :P

ocenił(a) serial na 7
x3kuniax3

No Wojtek jest dobry z Zaneta :D
na pewno wkrótce Zuza bedzie w ciazy maja takie plany pewnie :)

ocenił(a) serial na 9
Aselka

Sama bym się wzięła za tego Wojtka :D
No mogłaby :) z Kamilem tworzą fajną parę :)

ocenił(a) serial na 1
x3kuniax3

Przez wakacje naoglądalam się trochę filmów w tym też oskarowych i teraz jak zobaczyłam ponownie na wspólnej, który to wcześniej oglądałam regularnie to nie mogę na ten beznadziejny kicz patrzec.. haha a pare miesiecy temu myslalam ze aktorzy z na wspolnej i watki tam wymyslane sa ciekawe i dobre :P

ocenił(a) serial na 6
TakaJedna93

Wlasnie przeczytalam ze Igor bedzie z Magda ale wroci jego byla Maja.

Mother_Earth

kiedy wroci

ocenił(a) serial na 6
magazynier_48

Tego nie napisali

Mother_Earth

nom..zadko pokaza igora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones