PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Kto was najbardziej irytuje w serialu?Moi ulubieńcy w tej kategorii to:
1. Kubuś i jego nadęta mina.Chociaż Smolny to negatywna postać, uwielbiam jak uciera nosa temu nadętemu dzieciakowi.
2.Żona szefa Oli. Dziewczyna może i jest naiwna, ale to jak zachowuje się jego żona wobec niej i swojego byłego męża przekracza granice godności kobiety, ja na jej miejscu wypięłabym się na takiego faceta, który ma mnie gdzieś.
3. Zuza i jej ukochana adoptowana córcia.Nigdy nie byłam fanką Zuzy, ale odkąd zapragnęła mieć dziecko zrobiła się całkiem niestrawna. Córcia za to jest niestrawna od samego początku.
4.Igorek te jego miny "kapo z obozu koncentracyjnego" są koszmarne. Całą swoją postać ogrywa trzema albo czterema minami, cóż za kunszt aktorski.Nie da się go oglądać, cieszę się, że zniknął na trochę z ekranu.
5. I jako wisienka na torcie : Wszystko wiedząca Maria, za całokształt i jej ciapowaty mężuś.

Najbardziej lubię oglądać wątki z Ziemińskimi, Izą Brzozowską i starym Hofferem, są zdecydowanie najbardziej zabawne a tego głównie szukam w tym serialu :) Chociaż przyznam jeszcze, że wątek ze Smoluchem jest intrygujący, ciekawa jestem jak się skończy.

qqlecka

A mogę wypisać prawie całą obsadę? :c
Nie no, dobra, moja piątka prezentuje się tak:

1. Kuba, zwany pieszczotliwie Kubusiem. Nie znoszę dzieciaka, beznadziejny, niereformowalny charakter. Jasne, że ma prawo przeżywać rozstanie rodziców, ale jego zagrywki są po prostu podłe i nijak się mają do zachowania bezradnego, zrozpaczonego dziecka, które nie wie jak poradzić sobie w nowej sytuacji, a raczej zalatują wstrętnym wyrachowaniem i skrajnym egoizmem. Wkurza mnie także Basia oraz Andrzej, którzy zdają się tego wszystkiego nie widzieć i dalej nadskakują paniczowi, jakby był pępkiem świata, w dodatku robią z niego niedorozwoja, który sam nie potrafi wrócić ze szkoły lub pójść do sklepu. Strach pomyśleć co będzie dalej.
2. Igor. Przekonany o swojej wyższości zaje*isty pan redaktor, który co rusz wkręca się w jakąś niebezpieczną sprawę i robią z niego najbardziej strzeżoną osobę w państwie. Jak oglądałam scenę, gdy przy asyście całej obstawy policyjnej opuszczał Wspólną, to chciało mi się śmiać. Poza tym jest pozbawiony uczuć i matka Magdy ma dużo racji.
3. Zdybicka Ilonka. Odgrzewane kotlety, to po pierwsze. Po drugie, postać rodem wyjęta z jakiejś taniej meksykańskiej telenoweli.
4. Zuza. O rany, jak ja tej dziewuchy nie znoszę. O ile kiedyś ją lubiłam (daaawno temu...), tak teraz niesamowicie działa mi na nerwy. Wiecznie zatroskany wyraz twarzy i ciećkanie się do Uli jak do jakiegoś niemowlaka. Poza tym odkąd ma tę małą, Kamil chyba nie jest już jej potrzebny.
5. No niech będzie - Nicole. Na początku była kolorową, zakręconą postacią, teraz podobnie jak Zuza, nadęta, naburmuszona, z wścieklizną macicy.


Amenttt. :)

almost_happy

A, jeszcze koniecznie muszę dopisać nieustannie zrzędzącą Żanetę oraz Bogdana z jego latoroślami i dziecinną panią weterynarz. Jeju, no prawie wszyscy mnie irytują w tym nudnym serialu, chyba czas przestać to oglądać :<

qqlecka

ciekawe czy wy byłybyście szcześliwe jakby wam rodzicie rozwalili dom, a matka związała się z psychopatą! nie dziwne, że tyle kobiet pozwala lac męzowi swoje dzieci, skoro nawet na tym forum laski bronia psychola, zamiast jego ofiare!

milenasy

Ja nie bronię psychola.Smolny jest zdrowo zaburzony i to widać. Ale to jest tylko serial a nie życie skoro mylisz te dwa pojęcia to radziłabym przemyśleć swoje podejście (tu nie chodzi o to, żeby było poprawnie tylko ciekawie). W swoim rankingu nie brałam pod uwagę analizy sytuacji psychologicznej bohaterów : mnie Kubuś po prostu zawsze irytował nawet sprzed "jego tragedii życiowej". Ten dzieciak ma coś takiego w sobie, że ma się ochotę utrzeć mu nosa, jest nadęty i odpychający nawet w scenach kiedy jest "grzeczny". I W dodatku przyznam tu rację almost_happy , że jest rozpieszczony a rodzice mu nadskakują bo mają wyrzuty sumienia, że się rozwiedli i on na tym ucierpiał najbardziej. Jego postawę można jakoś wytłumaczyć i zrozumieć, ale charakter ma taki że trudno go darzyć sympatią nawet mimo współczucia za to co go spotkało.Ot co moje zdanie!

qqlecka

Dykiel! Mistrzyni irytowania. Nigdy nie lubiłem tego serialu (do niedawna), przez te wszystkie lata liczyłem, że sprzątną postać Marii z serialu, że ktoś jej przygada, a ta umrze z wrażenia, czy ktoś ją za to rozjedzie na ulicy. Jednak od kiedy robi prawko i ten koleś jej przygadał oglądam każdy odcinek :D

wesolyslonecznik

Zapomniałem, że wkurza mnie jeszcze ten mały pasztet (niestety nie znam imion, nie mam pamięci do nich), ma minę jakby ciągle s@@ć mu się chciało. I ten jego ton.

qqlecka

Czy tylko mnie irytuje Żaneta? Biedny ten jej partner (nie wiem, czy są małżeństwem).
Jak dla mnie to:
1. Żaneta
2. Roman
3. Maria

qqlecka

byl juz taki wątek, ale dodam też od siebie... tam jest niestety bardzo duzo nijakich irytujących postaci, scenarzysci nie mają pomyslu na nich. najlepszy wątek był z rudą i andrzejem oraz smolnym i baską.

1. zuza i nicole ze wścieklizną macicy (dwie w 1 bo są tak samo nijakie)
2. Kuba
3. Maria za to ciągłe wpier... się w cudze sprawy i traktowanie męża.
4. Igor i jego problemy z Julką Srulką
5. Izabela i jej mąż oraz ich wiejskie zycie...

ocenił(a) serial na 1
qqlecka

Też nr 1 daję :Kubuś nadęta mina
2 Basia Brzozowska pusta idiotka
3 Smolny -ja rozumiem,że facet gra psychola,ale za bardzo się wczuwa w role.
4 Żaneta,mnie wku..a od zawsze
5 Zuzia i jej adoptowana córka.Czy nikt z twórców tego serialu nie widzi tego żenującego duetu?

ocenił(a) serial na 3
thanau

Najbardziej denerwujący jest Igor i chwała mu, że wyjechał. Już mnie nawet Kubuś nie irytował tak, jak on. Drugi do odstrzału jest Maks. On i Igor to tak irytujący bohaterowie, z tą samą miną w dodatku - mogliby być bliźniakami. Wątek Basi i Smolucha jest całkiem OK, gdyby nie to, że Basia ma taki głos, jakby ciągle biegła, wiecznie marudząca i zasapana.
Czemu ja to ciągle oglądam?

thanau

Co to znaczy, ze aktor grajacy Smolnego za bardzo wczuwa sie w role? Własnie jest jedyna wyrazista postacia w tym serialu i chwala mu za to !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones