PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 963
oceny
4,8 10 1 35963
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Ta Zdybicka jest dla mnie tak odrzucającą i śmierdzącą fałszem na kilometr babą, że nie wiem co oni w niej widzą.
Max jest naiwny jak dziecko, zabawne, że kobieta może tak ustawić sobie faceta w zamian za seks. Nie mogę słuchać i patrzeć na sceny, w których przekonuje matkę do wszystkiego, co karze mu ten babsztyl. Czy on nie ma własnego mózgu ani rozumu? Że nie widzi nic podejrzanego w jej zachowaniu.

użytkownik usunięty
TomorrowlanD1991

Jak dla mnie wątek z tym Maxem jest okropny :). A ta cała Zdybicka, to nie dość, że w serialu jest mega odpychającą postacią to i w życiu, też jest beznadziejna :).

ocenił(a) serial na 9

To jaka jest prywatnie pominę, ponieważ nie wiadomo, ile z wiadomości, które my otrzymujemy jest preparowanych przez media dla sensacji. Ale wątek Maksa z tą kobietą jest mocno naciągany. Mężczyzna zachowuje się jak podlotek, który zakochał się w pierwszej kobiecie, która na niego spojrzała...

TomorrowlanD1991

Maks chce porychać i tyle.Pewnie w porę się opamięta.

TomorrowlanD1991

Wiarygodnośc psychologiczna postaci w tym serialu mocno kuleje;) Oglądam z ciekawości,by zobaczyć co też tam scenarzyści jeszcze wymyślą:D

TomorrowlanD1991

mnie odrzucają ich sceny łózkowe, wygladaja razem niesmacznie jak sie przewalają po łóżku!

ocenił(a) serial na 5
milenasy

Mnie też... on wygląda jak podlotek, a ona stara raszpla.

TomorrowlanD1991

gdyby jeszcze zapodali jakąś piękną kobietę, to bym uwierzyła, że chłopak w jego wieku chce spróbować z 20 lat starszą babą seksu, ale samusionek?
<rzyg>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones