PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nie wiem dokładnie co, ale coś z pewnością cholernie podoba mi się w tej dziewczynie. Bardzo
podoba mi się jej delikatny głos i akcent (pewnie dobrze grany). Wydaje się być bardzo delikatną i
wrażliwą dziewczyną. Zdecydowanie trafia swoją urodą w mój gust. Jest w niej zdecydowanie coś,
co pobudza zmysły. Szkoda, że w serialu jest z takim zapatrzonym w siebie palantem :).

ocenił(a) serial na 4
hubim35

Przecież ona wcale nie jest zapatrzona w siebie... Zdecydowanie gorszy jest jest pożal się Boże mąż, co chce, by mu usługiwała. Nicole jest fajna, tylko nie wiem kto jej te ohydne pasemka zrobił :/

robipati

Hubim35 napisał o jej mężu, nie napisał, że Nicole jest zapatrzona w siebie ;)
Jakoś nieszczególnie przepadam za tą aktorką, ale faktycznie dobrze odgrywa swoją rolę. i tak swoją drogą.. ciekawe kiedy kręcili te odcinki.. od czasu do czasu zdarzy mi się zerknąć na Klan, gdzie ona także występuje i ta pasemka z tego co pamiętam to już ma od bardzo, bardzo dawna.. Myślę, że jak powiem, że od ponad roku, to nie przesadzę;)

ocenił(a) serial na 4
malami132

A faktycznie nie zauważyłam "z" :P Klan chyba kręcą miesiąc przed, a NW...hmmm rzeczywiście dużo wcześniej... może faktycznie z pół roku?

ocenił(a) serial na 4
robipati

Znowu nie doczytałam, że OD ROKU :P Przepraszam jestem rozkojarzona, bo w poniedziałek mam obronę, a zamiast się przygotowywać siedzę na Filmwebie :P

hubim35

Nie lubię Marii Niklińskiej (np. w Klanie doprowadza mnie do furii), ale w tej roli wypada świetnie.

hubim35

heh jakie romantyczne wyznanie miłości :) Cóz ja tez ją lubię, zdecydowanie ładniejsza, delikatniejsza i sympatyczniejsza od Marty Wierzbickiej która jest kreowana na gwiazde serialu

hubim35

fajna jako kobieta, ale jej postać to jakaś pomyłka. laska zna kolesia dosłownie chwilę, zaraz wychodzi za niego za mąż, a teraz naciska na ciążę. skończyły się czasy, kiedy ciąże były dziełem przypadku, obecnie powinna być to przemyślana decyzja i byłoby elegancko gdyby polskie seriale zaczęły ukazywać obraz macierzyństwa w nieco innym świetle. a mianowicie, że jest to dojrzała, przemyślana decyzja OBOJGA partnerów, którzy najpierw pomyśleli gdzie będą mieszkać i z czego żyć.
scenarzyści to już chyba pomysłu nie mają na te postacie. każdy musi mieć dziecko, a jak nie ma to jest to trageda nie do przełknięcia. Zuza i jej jazdy, teraz Nicole i parę innych absurdalnych ciąż (Weronika z Sebastianem, albo Baśka z Wiktorem).

ocenił(a) serial na 3
Holly85

Jak na moje Niklińska jest TRAGICZNA. Jest tak beznadziejną aktorką, że nie wiem jakim cudem trzymają ją jeszcze w tv... No, ale z drugiej strony czego wymagać od seriali. Rola, którą gra jest również beznadziejna. Wykonanie Niklińskiej (pseudoamerykański "akcent", idiotyczne odgrywanie histerii) plus właśnie rola i to podejście do tematu... Robi z tego dziecka jakąś tragedię, jakby miała raka. Najpierw się nakręcała na to dziecko zupełnie nie interesując się opinią partnera, a teraz to już w ogóle zachowuje się absurdalnie. Tak jak piszesz: pogląd na ciążę jest w serialach strasznie przerysowany. Histeryczka Zuza, teraz histeryczka Nicole.

anarchistt89

jak dla mnie obydwie mogłyby skoczyć z mostu do Wisły z tego powodu i byłby święty spokój :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones