PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 968
ocen
4,8 10 1 35968
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

W sumie jest to nawet ciekawy wątek i Kinga ma 100% racji, bo nic tak nie wkurza jak takie
roszczeniowe podejście tych kobiet tam. 800zł to dla nich dużo, ale wziąć się do pracy, albo chociaż
CV napisać to ni ma komu ;)

użytkownik usunięty
Ponik_Kolny

Tym babom nawet do pośredniaka, się iść nie chce :D. A co do tych 800 złotych, to padłam jak to usłyszałam ahhahaha :). Ja gdybym pracowała z takimi babami i tyle bym zarabiała, to bym dawno taką robotę rzuciła ;).

To są bajki.Najwyraźniej twórcy serialu nie znają realiów i nie wiedzą ile w rzeczywistości zarabiają urzędasy.800 zł jasne;

ocenił(a) serial na 6
Predator10

Ponad 800zł dostaje się za staż.

ocenił(a) serial na 5
Predator10

Ona tam jest pewnie tylko na umowę o dzieło i prowadzi tylko jeden kurs. 800 zł brzmi realistycznie.

ocenił(a) serial na 9

Też mnie to zadziwia, że Kinga poświęca się tylko dlatego żeby pomóc tym ludziom, nie robi tego dla pieniędzy, kompletnie jej odbiło o_O

3ndorfina

Serio? Uważasz, że na świecie nie ma już altruistów? ;)

Ponik_Kolny

No dla nich 800 złotych to dużo, rozumiem. Jednak mogły by zmienić podejście, bo mają póki co takie, że są na nie i że nic się nie zmieni.

adamo001

jak nazywa się ta laseczka, grająca jedną z bezrobotnych ? wiem że grała też w drugim sezonie blondynki.

ocenił(a) serial na 9
Ponik_Kolny

o matkooo, ten wątek jest straszny :D

Ponik_Kolny

Roszczeniowe podejście kursantek to jedno,ale naiwność Kingi-idealistki to drugie..Troche przegięli,bo nie tylko tacy bezrobotni zarejestrowani są w urzędach pracy,a i szkolenia nie wyglądają tak tragicznie..Chociaz z jednym się zgadzam: rzeczywiście ma się wrażenie,że to wszystko zorganizowane,bo pieniądze z Unii sa, to trzeba je wydać,a i szkoleniowcy sobie dorobią.Bezrobotni i ich potrzeby najmniej są ważne...

yamila

Tak, w końcu trzeba pamiętać, że to "Na Wspólnej", tutaj wszystko jest przegięte ;)

ocenił(a) serial na 5
yamila

Z tymi ludzmi z urzędu pracy lecą bardzo stereotypowo, bo czasem nawet osoby z olbrzymim wykształceniem i doświadczeniem muszą się tam rejestrować, nie dlatego, że lubią i chcą brać zasiłek, tylko takie czasy, że prace się traci nie ze swojej winy. I te szkolenia też wyglądają całkiem zwyczajnie, przeważnie przychodzi na nie dużo więcej osób.

TomorrowlanD1991

Wątek naciągany, sama po szkole byłam na takim kursie!Ludzie na kursie w przewadze- młodzi, wykształceni, a jak ktoś był po zawodówce, to sam potrafił napisać cv i nie potrzebował pomocy!Nikt też tam nie siedział ze skwaszoną mina, tylko każdy się cieszył, ze mógł wyjść z domu i pogadać z drugim człowiekiem!No i przede wszystkim nikt tam nie proponował pracy.A niektóre kobiety mówiły, że poszłyby do pracy nawet za 500 zł, byle by sie wyrwać z domu. Pokazali tych bezrobotnych jak leniwa patologię. Kolejna propaganda TVN, chcą pokazac, że w Polsce praca jest, tylko ludziom nie chce sie pracować. Tylko jakby tak było, to by miliony ludzi stad nie wyjechało do UK czy Holandii za praca

ocenił(a) serial na 5
milenasy

Dokładnie. Sama też chodziłam na te kursy, wiele osób chciało otworzyć firmy, miało wykształcenie i brało czynny udział w zajęciach. Nie ukrywam, że w urzędzie pracy byłam zarejestrowana dosyć długo, ale jak to bywa w życiu musiałam wyemigrować do UK. A TVNowska propaganda aż w oczy razi, że w tej Polsce same lenie, praca leży na ulicy, a Ci, którzy biorą zasilki to sama patologia.

TomorrowlanD1991

no właśnie bardzo mi się ten wątek nie podoba, a zachowanie kobiet na kursie razi, nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem jak tam jest przdstawione. może i są naciągacze i robią cuda dla zasiłku ale nie mówia tego wprost, bo za takiego coś można zasiłek stracić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones