PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Kilka odcinków temu nowa pani doktor w szpitalu Kamila postanowiła zoperować pacjenta swoją innowacyjną metodą, czemu sprzeciwiał się Ostrowski, ale w końcu uległ. Po operacji wyraźnie było widać, że cała ekipa, łącznie ze wspomnianą panią doktor i Kamilem, wychodzi z sali z przerażonymi twarzami. W pierwszej chwili byłem przekonany, że pacjent po prostu nie przeżył. Kiedy to się nie potwierdziło, dalej uważałem, że coś jednak poszło mocno nie tak i operowany ledwo uszedł z życiem, a okoliczności całego zajścia zostaną niedługo wyjaśnione. Dziś oglądałem powtórki z ostatniego tygodnia i okazuje się, że operacja przebiegła bez zarzutów, pacjent czuje się już dobrze, a lekarka nawet zgarnęła pochwałę od Ostrowskiego. O co więc chodziło w tej dziwnej scenie sprzed kilku odcinków? Chcieli inaczej pokierować scenariuszem i się rozmyślili?

ocenił(a) serial na 9
pilarp

oj tam, to typowy zabieg że trzymać w niepewności. A miny mieli nietęgie, bo byli może bardzo zmęczeni po operacji.

pilarp

Może to miało pokazać, że ta lekarka nie jest taka miła, jaka się wydaje? Przed salą operacyjną kompletnie olała wnuczkę tego pacjenta, a Kamil do niej podszedł. Wydaje mi się, że ona tylko udaje, a naprawdę ma jakiś niecny cel. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones