PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 963
oceny
4,8 10 1 35963
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Specjalnie założyłam konto by to napisać :D na chwilę obecną chyba nic mnie bardziej nie drażni w
tym serialu jak Socha z tą swoją skrzywioną miną, jakby na kiblu siedziała.. Do tego jeszcze ten jej
zapłakany głos i szajba na punkcie Uli.. Kolejny jest Igor w żałobie.. Od razu przewijam fragmenty z
nim, bo są nudne jak flaki z olejem... Najpierw zdradził Magdę, bo na widok byłej nie mógł tego
swojego jastrzębia w gaciach utrzymać, a teraz jest wielce zraniony i poszkodowany, bo ukochana
zginęła..

ocenił(a) serial na 4
justynacb

Hahahah padłam :D

justynacb

Ula też ma taki płaczliwy wyraz twarzy, więc w sam raz nadaje się na córkę Zuzy :D chociaż w przeciwieństwie do swojej przyszłej mamusi mała ma chociaż jakiś charakterek ;)
Igora nie idzie oglądać. Żałoba po Magdzie proporcjonalna do uczucia jakim ją darzył. ;)

ocenił(a) serial na 5
justynacb

zgadzam się z Tobą kobieto jak już od dawna z nikim.toż to moje słowa-z ust mi je wyjęłaś;)mnie również bardzo irytuje zarówno Socha jak i ta mała.wiem,że może nie powinno się tak pisać ale u tej całej Uli szczególnie wkurza mnie jej wygląd.może gdyby inaczej wyglądała mniej by mnie wkurzała,trudno powiedzieć. i do tego ta wiecznie biadoląca Socha która zapałała wielką miłością do dziecka które raptem raz widziała na oczy.dziwne!!no i ten Kamil pantoflarz- widać, że ewidentnie dzieciaka nie chce a godzi się na wszystko co mu żona powie,ehhh.btw określenie " jastrząb" na tę część ciała widzę pierwszy raz w życiu ale muszę przyznać, że fajne :D

bishop_filmaniak

Kamil jest strasznie nudny, praktycznie nic nie wnosi do tego serialu, ale wolę już patrzeć na niego niż na zaryczaną Zuzę

justynacb

bo to etatowy nudziarz tej całej ferajny, przy nim to nawet tona gwoździ wygląda luno :)

bishop_filmaniak

Zaiste ta mała Ulka jest irytująca, a te wątki z nią i Sochą największa nuda tego serialu ever! Nie wiem czemu, ale też mnie wkurza jej wygląd, specjalnie wybrali taka słodką, ładna dziewczynkę, no bo w brzydkiej pewnie sie zakochać i do domu wziąć nie można. Biadolący Igor to nudny. Ostatnio w ogóle mało ciekawych wątków

milenasy

Mi to tam, aż tak bardzo nie przeszkadza. Ja i tak myślę, że ten wątek z Romanem i marychą był głupkowaty. Ze Smolnym jest świetny wątek :D

justynacb

może sam wątek adopcji dziecka nie jest zły, aczkolwiek aż za dużo tego w serialach.
w rzeczywistosci ciężko spotkać takie zagęszczenie ludzi na jednej ulicy, którzy kogos adoptowali.
wątek byłby dobry gdyby był na niego lepszy pomysł i lepsza aktorka. Socha jest zwyczajnie beznadziejną aktorką, jeszcze w brzyduli dawała radę, ale zagrać coś więcej niż przerysowaną złośliwość czy śmieszność to dla niej zadanie nie do przeskoczenia.
no i denerwującym jest fakt, że zazwyczaj pokazuje się w tych serialach kobietę jako istotę nie mającą innych marzeń niż ciąża i dzieci.
faceci mają te swoje samochody, zabawy, gadżety, wycieczki, awanse, a kobiety marzą tylko o pieluchach i nocnym wstawianiu.
co do Igora, to w sumie szkoda, ze tematu kochanki nie pociągnęli dłużej, była to postać znacznie różniąca się od pozostałych.
tak samo z kochanką andrzeja - też jej mało w serialu

Holly85

dokładnie, w każdym serialu kobieta przedstawiana jest jako istota, która pełnie szczęścia może osiągnąć jedynie poprzez zajście w ciążę i urodzenie pięknego niemowlęcia, którym będzie zajmować się z oddaniem i miłością, za to faceci pną się po szczeblach kariery realizując się zawodowo. Dosyć stereotypowe.

justynacb

heheh mocne i sarkastycznie dobre :)

justynacb

Świetny wątek. Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami :)

MsPrevail

a mnie najbardziej irytuje: 1. wątek ze zdybicką i ten cały głupkowaty max, 2. Bogdan i jego dzieci, 3. Dykielowa (którą cenię za inne role, a ta mnie drażni) i jej fajtłapowaty mąż włodek (którego z koleii lubię w Zmiennikach), 4. Wilk , czy jak jej tam teraz i wszytko co związane z jej rodziną...

Smolny- tak , ten chociaż jest ciekawą postacią!

justynacb

kto obstawia, że Kamil zakocha się w stażystce?

ocenił(a) serial na 5
Holly85

Tego nawet nie trzeba obstawiać ;) Już przynajmniej od miesiąca piszą o tym na ''Świecie seriali'' i tego typu stronach. Chyba już tylko oni się nie zdradzali, więc logiczne, że w końcu się za nich zabrali :P

ocenił(a) serial na 3
Azzurro

Hahah tak? :D Nie wiedziałam. Nieźle. W sumie to wole ją sto raz od Sochy.

ocenił(a) serial na 5
Azzurro

Oni byli takim przykładnym małżeństwem, nawet jak Igor zdradzał Magde to Kamil mu taki wykład walnął, że on nigdy, przenigdy... a tu proszę! Zuza teraz zapatrzona w dziecko, nie będzie widzieć symptomów zdrady, a Kamil w tym czasie, zgrywając tego zapomnianego będzie moczył. Faceci!

ocenił(a) serial na 9
Azzurro

Też myślę, że tego nie trzeba obstawiać. Przez ostatnie pół roku (jak nie więcej) Zuza była skupiona najpierw na stracie ciąży a później na adopcji. Żaden normalny, zdrowy facet nie wytrzymałby z taką kobietą. On był zawsze w odstawce, więc romans jest tylko kwestią czasu...

Holly85

no i dobrze :D sto razy lepsza niż marudząca Zuza, do tego jeszcze ma w pakiecie rozwydrzoną Ulę, z którą nie jest jakoś specjalnie zżyty

ocenił(a) serial na 5
justynacb

On tą Ulę adoptował tylko ze względu na żonę, i choć o tym specjalnie nie mówi to widać, że są to marzenia Zuzy, a nie Kamila. I on po prostu zrobił to dla świętego spokoju.

TomorrowlanD1991

mam dokladnie takie same odczucia, widać, ze dla niego jest albo za wcześnie na to, albo zwyczajnie nie chce i ma do tego święte prawo, cudzego dziecka chowac jako własne.
ze stażystką ma za to wspólne tematy, teraz dochodzi jeszcze poczucie winy no i mozna sobie przy niej beztrosko nie mysleć o życiu.
tracę wiarę....

ocenił(a) serial na 5
TomorrowlanD1991

Tak ula mnie tak wkurza, że na miejscu Kamila podeszłabym do niej i cichutko powiedziała na ucho: ''Pamiętaj, mamy 30 dni na zwrot'' :D

justynacb

Ula ma taka byc bo za duzo wycierpiala, mnie najbardziej wkurza syn Baski ten jest nieznosny, beznadziejny

ocenił(a) serial na 5
karolinamm

No akurat jemu się świat zawalił, bo tata rozstał się z mamą. Trudno, żeby się cieszył.

Azzurro

A Ula jest z Domu Dziecka to nie jest lepsze i poprzedni ja wzieli i oddali z powrotem dlatego tak sie zachowuje mnie sie ten watek podoba a ten synus Basi jest rozpieszczonym dzieciakiem

karolinamm

No ten Kuba to przegina, po prostu tragedia. Jeszcze teraz oglądam kolejny (jutrzejszy) odcinek i jakieś cuda wymyśla, ja rozumiem, chęć powrotu rodziców do siebie, ale przegina.

adamo001

Podobno bedzie chcial zamieszkac z ojcem po tym jak Smolny sie oswiadczy Basi i kaze ojcu zerwac z kochanka

karolinamm

No wiem, wiem, ale mimo to jest wkurzający :)

ocenił(a) serial na 5
karolinamm

Rozpuszczony bachor i tyle. Wkurza mnie strasznie swoim stosunkiem do matki, bo to ona dostaje cięgi za wszystko. Ojciec pierwszy odszedł i zostawił matkę, a ona po kilku miesiącach chce sobie ułożyć życie, co w tym złego? Ale oczywiście dzieciak widzi tylko jej błędy i obwinia ją za wszystko, a to stary ją całymi miesiącami oszukiwał.

TomorrowlanD1991

mnie dziwi, że Baśka daje tak po sobie jeździć temu smarkowi.. Strasznie mnie irytuje ten bachor, a scenarzyści z jego matki robią jeszcze taką mimozę, która boi się podnieść głos o pół tonu na Kubulka -,-

justynacb

no wlasnie ona nawet nie krzyczy! robi wszystko tak jak sobie gówniarz życzy!
irytujący już jest ten wątek,..

justynacb

To chyba ja jestem dziwna, bo mnie wątek z Ulą nie razi ;) Mała niesamowicie mnie porusza (może dlatego, że instynkt we mnie kipi :D). Oczywiście można się przyczepić i poddać pod wątpliwość to czy dzieci adoptowane rzeczywiście tak błyskawicznie aklimatyzują się w nowym domu. Ogólnie wątek mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones