PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 966
ocen
4,8 10 1 35966
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Czy nie uważacie, że Ola schodzi na bardzo złą drogę przez swojego nowego chłopaka - Oliwiera?
Jak myślicie, czy Ola będzie uzależniona od marihuany i amfetaminy? Czy zajdzie w ciążę lub
będzie miała HIV? Co zrobią jej rodzice - Danuta, nauczycielka biologii w liceum i Marek, który ma
własną firmę? W jednym z odcinków było widać, że Marek przekonał się do Oliwiera, ponieważ
chłopak przyniósł rogale z piekarni, która mieści się na Ochocie. Marek złapał rogala, ugryzł go i
nagle polubił Oliwiera. Czy Oliwier dodał do rogala jakichś nielegalnych substancji?

ocenił(a) serial na 6
killxannette

Faktycznie ten Oliwier to jest jakiś podejrzany typ. Ćpa, żyje jak lord za kasę nadzianych rodziców. Nie wróżę, że Ola będzie z nim szczęśliwa. Wykorzysta ją, a potem porzuci, jak przystało na rozpieszczonego chłopaka z bogatego domu. Na dodatek to jest jeszcze lepszy cwaniak. Co więcej, seks w wieku dorastania rzadko idzie w parze z pełnym oddaniem drugiej osobie i miłością. Jednak wszystko oczywiście się okaże w następnych odcinkach.
Chciałbym jeszcze dodać, że wątek rodziny Ziemińskich, a w szczególności ich córki Oli, jest według mnie obecnie najciekawszym. Perypetie Oli sprawiają, że ten serial jeszcze żyje, choć znacznie stracił na wartości przez inne głupie wątki. To jest jednak odrębny temat, na inną dyskusję.

Peter2013

Myślę, że Ola wkrótce sama dostrzeże, z kim ma do czynienia, ale wtedy może być za późno. Spotkałam się z doniesieniami, jakoby Ola miała zajść w ciążę z Oliwierem, ale to tylko przypuszczenia... Uważam jednak, że to mogłaby być ciekawa sytuacja.

killxannette

buhahaha dobre, a jak dla mnie watek nudny, niech se pooglądaja jakiś film o cpunach bo strasznie cięko grają

killxannette

Ja bym tak nie demonizował tych "narkotyków" wszystko jest dla ludzi :)

ocenił(a) serial na 6
robert_fk

Papierosy też są dla ludzi, a wiadomo już od dawna, że prowadzą do raka płuc...Narkotyki i dopalacze są też dla ludzi, którzy lubią zabijać siebie. Ich szkodliwość dla organizmu nie podlega żadnej dyskusji w kręgach naukowych.

ocenił(a) serial na 3
Peter2013

Każdy prawo do swoich wyborów. W odpowiedniej ilości wcale nie są takie złe. Syf w kupnym żarciu też niszczy organizm.

Peter2013

Nikt nie zakłada że będzie żył wiecznie :)

ocenił(a) serial na 3
killxannette

Nie macie własnych problemów? ten serial to pasozyt, odrywa spoleczenstwo od rzeczywistości

killxannette

Pieściłbym Olę.

użytkownik usunięty
killxannette

a mnie się wydaje że na końcu będzie z tym Konradem :p

ocenił(a) serial na 10
killxannette

Ola się totalnie zepsuła. Bzyka się w samochodzie, wciąga koks. Czemu ona jest tak podatna na wpływy?

ocenił(a) serial na 5
killxannette

Oglądałam kiedyś z aktorką grającą Olę krótki wywiad i rzeczywiście poważnie wpadnie w twarde narkotyki podobno.

Swistaq1411

no pewnie tak będzie, bo serial musi musi spełniać żałosną rolę moralitetu

killxannette

Haha ten wątek z Olą i Olivierem jest najciekawszy, niezłe jaja z nimi są :P i ten cały Olivier niczego sobie ^^

Chelle

,,ola" będzie we wtorek u wojewódzkiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones