PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

hahah Olka kupująca koks za 40 zł hahahah :D

ocenił(a) serial na 3
MyFairLady

Nie no, to pewnie amfa była. Koks za 40 zł? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anarchistt89

Widzę, że się bardzo na tym znacie...

anarchistt89

No właśnie mnie to rozwaliło :D Może feta jednak :D

MyFairLady

To była feta, bo cena jak najbardziej się zgadza. Koka to wydatek conajmniej 150 zł

Gibon1991

Noi z czego się śmiejesz ?
W tym temacie napewno nie masz zbyt dużo do powiedzenia,nawet jeśli,to wcale nie oznacza,że to jest śmieszne,wbrem przeciwnie.
Każdy kto ogląda serial,wie,że chodzi o amfetaminę.
Ja akurat nie jestem fanką tego typu produkcji,ani większości seriali polskich,natomiast widziałam jeden z odcinków,nie słyszałam co kupuje,ale to jasne,że skoro chce się pobudzić do nauki-to amfetaminę.
Serio,nie rozumiem,co śmieszy tyle osob w temacie narkotykow ?
Rozumiem,że w serialach czasem jest to pokazywane w niedorzeczny sposób,ale akurat tutaj nie,więc to jest dla mnie dziwne.

__Madeleine__

Pomyliły ci się odpowiedzi koleżanko ;-)

Gibon1991

Wiem,przepraszam :)
To miało być do MyFairLady

__Madeleine__

to prawda

ocenił(a) serial na 3
HeatherSweet

Ale mam teraz beke z tego wątku z narkotykami.
Zachowanie Oli, jej rodziców i kolegów...dosłownie można się posikać ze śmiechu :D
A ten tekst Olki do kolegi "pocałuj się w dupe!" hahahhahahahha xDDD!

ocenił(a) serial na 3
marza4366

Hahahah ten wątek jest strasznie głupi:P Ale fakt, można się pośmiać.

ocenił(a) serial na 3
__Madeleine__

Jak to nie jest pokazane w niedorzeczny sposób to ja jestem Józef Stalin.

Gibon1991

Hej , jestem fanem koksu od lat , mozesz powiedziec kto jest twoim dostawcą?Nikt się nie dowie.

TheAmazingPudding

Ten sam diler co Olka brała od niego karnety, tylko że teraz go psy zatrzymali a ja jestem na głodzie :((

TheAmazingPudding

Musisz podejść do karka w skórze i powiedzieć, że chcesz kupić działkę. Najlepiej nad jeziorem albo w lesie, lub innych pięknych okolicznościach przyrody XD

Wątek jak najbardziej absurdalny, Olki głód po amfetaminie... Nie mam pytań. I jeszcze ilości jakie ona kupowała - no faktycznie, dziwne, że jej nos nie odpadł XD I ta pełna konspiracja w pubie "Sesja" ahahahahaha.

tweety77

Spokojnie, juz znalazlem oferty na grouponie , z niesamowitym rabatem na koks i dropsy.

TheAmazingPudding

podaj olce namiary, bo sie dziewczyna męczy

TheAmazingPudding

ale na gruponie to może być zmieszane z apapem ;(
poza tym grupon ma służyć reklamie, usługodawcy chcą zarobić, a tak to tylko koszty produkcji i 60% dla grupona. a taki diler, co z tego ma...? i potem kolejny diler musi zamykać interes bo kryzys ;(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones