PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Po co wątek opiekunki znęcającej się nad Ignasiem? I dlaczego nienawidzi tylko Ignasia? Czyżby
skrycie kochała się w Michasiu :D? Kinga pokaże nagranie na policji i koniec wątku?

MsPrevail

Też nie za bardzo rozumiem. Może aktorom hajs się nie zgadzał? Tak krótkie wątki nie mają sensu, nie wyobrażam sobie, jak scenarzyści mieliby dalej pociągnąć ten wątek..

ocenił(a) serial na 9
Regray

Wątek byłby fajny, gdyby go jakoś rozwinęli. A tak zapowiada się, że to już koniec. No i dla mnie to nie było żadne znęcanie.

sharkinator

Psychicznie, tak trochę ;) Nie szkoda mi go, nie lubię Brzozowskich.

MsPrevail

a co ona właściwie zrobiła temu ignasiowi, bo mi to umknęło?

ocenił(a) serial na 3
sharkinator

oj było...

ocenił(a) serial na 4
MsPrevail

Może to ta sama, co go kiedyś porwała?

MsPrevail

Dziwi mnie Twoje pierwsze pytanie... Równie dobrze można się zastanawiać "po co taki wątek" w przypadku każdej innej historii, którą przedstawiają w tym serialu... Akurat ten temat jest bardzo na czasie, dużo się mówi o takich przypadkach i jak najbardziej ma on sens w przeciwieństwie do wątków np. z Romanem... To dobrze, że poruszają także realne problemy, a nie tylko głupiutkie romanse... Jak się w kółko dzieje to samo, to są głosy krytyki, że jest nudno, że romanse, że zdrady itd, a jak zaczynają pokazywać coś ważnego, to też jest źle. Jedyne z czym się zgadzam to to, że faktycznie mogliby ten wątek bardziej rozwinąć, nie kończyć go aż tak szybko i pokazać bardziej okrutne zachowanie przedszkolanki.

malami132

Właśnie dlatego powstaje pytanie "po co". :D Bez sensu jest tworzyć wątek, który trwał.. 2 tygodnie? Jeśli przypadkiem nie mniej.

Regray

Nie spodziewałam się, że tak szybko go przerwą. Czasami robią "przerwę" na kilka odcinków i znowu wracają do konkretnego wątku.

ocenił(a) serial na 5
MsPrevail

Przedszkolanka , ku przestrodze rodziców , jak wiemy różnie się dzieje w żłobkach i przedszkolach , a wątek się rozwinie, przyjdzie do kancelarii do Weroniki i będzie się działo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones