PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Jest teraz jakaś laska, która kręci się koło Wojtka od Żanety i chce mieć z nim dziecko. Na niego nie ona pójdzie do Żanety, żeby ten był dawcą (LOL), a ona... się zgodzi. Po prostu przebili wszystko takim dzikim pomysłem. Oni sami dziecka razem nie mają, a tu jakaś laska ma mieć z nim...

ocenił(a) serial na 5
adamo001

chora guowa

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Gdzie wyczytałeś te bzdury ?
Anna to fajna babka , wątpię żeby to była prawda , ale w tym serialu faktycznie nic nie wiadomo , tak jak i mąż Elżbiety kupi Igorowi i żonie mieszkanie , lub da na to piniądze. Coraz durniejsze pomysły, scenarzystów wymienić na innych .

nathalie34

Świat Seriali z dziś :D

nathalie34

Matulu, chyba przebili tym wątkiem wszystkie granice. Co to ma być? Śmieszne, fajne, czy że w życiu się takie sytuacje zdarzają?

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Nie rozumiem już tych wszystkich badziewnych wątków, teraz ponoć Włodkowi jakaś cyganicha przepowie jakieś fatum .
Tylko czekać aż ufo wyląduje na wspólnej , byłoby miło zobaczyć wreszcie ufoludki.
Nie mogę się doczekać.

nathalie34

Hahaha :D jedyny warty uwagi wątek to Michel i Sandra. Reszta masakra. Więc chyba odcinki będę oglądał na playerze (albo i nie, bo się tnie wszystko poza reklamami) i widownia im spadnie na którą zresztą dość solidnie zapracowali przez wakacje. Ale jak się takie bzdety wymyśla jak bezdomny, cyganki, Roman i jakiś przyjaciel z dzieciństwa i teraz to no to sory.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Dokładnie ! Ten bezdomny obibok to już farsa nad farsami , jeszcze ta Anna , kursantka która chce aby Wojtek był dawcą nasienia. Następny pierduł.

nathalie34

Masakra nad masakrami. Nie ma nic sensownego poza Smoluchem i Studentami.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Smolnego uwielbiam , ma swoje zasady , świetna gra aktorska, ale juz się powtarzam , hehe :-) .
Kinga to już porażka z tym Iwem , babiarz , pomyśleć że dla tego idioty zostawiła Michała , którego w sumie nie lubię i Ignasia , biedny chłopiec .

nathalie34

Najbardziej mnie rozwalił koment na fejsie pod zdjęciem Iwa i Kingi z sypialni :D brzmiał: "jestem zniesmaczona obrzydliwym analem Iwa i Kingi". Padłem po tym komentarzu :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

No bo tak to wyglądało , obleśna scena .

nathalie34

W sumie oni zrobili się podejrzanie aktywni w kwestiach erotyzmu :D z Jarkiem też było ostro :D
A co do tylu odcinków, z jednej strony nie dziwota, że brakuje pomysłów, ale zaś z drugiej no bez jaj zaś.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Pamiętam , z Elizą w hotelu. Tam ewidentnie był pokazany orgazm , to było przegięcie. Przecież o tej godzinie niejedno dziecko mogło to oglądać.
W sumie dawno nie było wątku tego pisarza i Izy .

nathalie34

No mogliby wrócić, ale z czymś normalnym, a nie z kosmosu. W MjM ściągnęli pomysł z nawiedzonym domem...

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Dokładnie ! A dawno też nie było tego jego kumpla , tego co Jerzy pisał mu książkę, przyznam że się śmiałam , gość miał świetną rolę komediową.

nathalie34

Stwierdzili, że ELŻBIETA będzie lepsza...

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Wielka dama "pindzia z lokiem " , nie przepadam za nią.

nathalie34

Smolny jest bezbłędny ;) Iwo - obleśny typ, Kinga - bez komentarza, a Ignasiowi niech w końcu zetną włosy, bo biedak już chyba nic nie widzi ... ;)

MsPrevail

Haha serio Na Wspólnej i MjM prześcigają się chyba w pomysłach na debilniejszy wątek.

ocenił(a) serial na 5
MsPrevail

Lepiej bym tego nie ujęła.
Kinga niech już wyjeżdża do tego Londynu , Iwo brak słów , jak można się zadłużyć w takim obrzydliwym facet ,wiecznie sapie , ciągle spocony ,a Ignaś ,cóż myślałam że ostatnio pójdzie do fryzjera, grzywka mu życie przysłania ;)

nathalie34

Wreszcie Ignaś pozbył się tej obleśnej grzywki :D:D No normalnie - inne dziecko ;)

ocenił(a) serial na 5
MsPrevail

Zdecydowanie inne dziecko.
A ten Michał z Kingą ? Na nowo opętało ich uczucie do siebie. Trochę to dla mnie nieprawdziwe.

nathalie34

No oczywiście, że nieprawdziwe :D ale teraz większa durnota to ta z tą laską z czerwonymi włosami. Aż niedobrze na nią patrzeć.
Za to ciekawi mnie wątek durnej Łucji i Daniela (akurat mi go szkoda) i teraz co jest powrót pracy Zimińskiego, bo ten szef to jakiś wariat.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Ta Paulina , tak , to dopiero głupia dziewucha.
A Łucja też takie to głupie, łatwowierne babsko , zdecydowanie mi szkoda Daniela , taki poukładny i dobry gość.
Mnie też ciekawi wątek Zimińskiego , podobno ogoli pół twarzy temu szefowi i do tego depilatorem , ha ha , dobrze tak temu idiocie .

nathalie34

Przecie skąd oni wzięli taką dziewoję. Dla oglądających już na pewno będzie łatkę takie pustej i tępej i.......i

adamo001

A mnie ciekawi wątek Pauliny. Ona mnie po prostu rozśmiesza swoją głupotą ;) To wręcz niewiarygodne, że dziewczyna, której tak zależało na mieszkaniu w stolicy i nauce w wymarzonej szkole, teraz robi wszystko, aby to popsuć ..

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Czsami mam wrażenie że robią głupki z tych którzy byli ok i poukładani , mądrzy , tak zrobili z tą Pauliną i Łucją.
Smolny uratował jakiś kontrakt a Baśka zła, no niestety, muszę stwierdzić że ona dukała jak pierwszoklasitka na apelu .
A potem zamiast być mu wdzięczna obrażona jak mala dziewczynka. Z resztą nie lubię jej , nie pamiętam kiedy się uśmiechnęła, ciągle naburmuszona.

nathalie34

Akurat ja na te dziewuche Paulinę to patrzeć nie mogę, jakieś gadanie jak z Trudnych Spraw. Ale teraz jak oglądam, to ten szef Zimińskiego jest tragiczny.

MsPrevail

Nie wiem czy zwróciłaś/eś uwagę, ale ten chłopiec ma plamy na szyi, które wyglądają na plamy bielacze, więc ta "obleśna grzywka" jak to określasz, raczej nie była bez powodu.

adamo001

... chyba przestanę oglądać ten serial, bo to jest coraz bardziej żenujące :o

malami132

Serio, o ile wątek Sandry i Michela jest spoko i studentów (chociaż to z tym, żeby przekonać laskę Norberta by się odczepiła jest durny, bo praktyki kiedyś się skończą), to o tyle cała reszta (poza jeszcze Smolnym) jest absurdalna. Jakoś teraz będzie jeszcze jedna - zaś z Moniką i Cieślikiem i bezdomnym.

adamo001

I to uczucie, randomowy aktor grający bezdomnego przejawia lepsze aktorstwo od Moniki i Cieślika razem wziętych...

adamo001

O tak, mnie przy tym serialu trzyma jedynie wątek studentów oraz Smolny. Zdarzają się odcinki, które dosłownie tylko przewijam, żeby ogarnąć wzrokiem akcję i wyłączyć. Nie mam ochoty oglądać Maksa ze Zdybem, Igora z królewną, ani kolejnych absurdalnych przygód Włodka. Wątek z Wojtkiem też tragedia. Pewnie skończy się tak, że ona zajdzie w tę ciążę, a Wojtka nagle olśni, że jednak chce poznać swoje dziecko i uczestniczyć w jego życiu, co oczywiście odbije się negatywnie na Żanecie, i takie tam...

almost_happy

Zdarzają się odcinki, że czasem nawet oglądać nie trzeba :D

adamo001

Do listy nudnych wątków dołacze jeszcze Igora z tą mimozą. W ostatnim odcinku non stop sie calowali fuczeli przy tym i mlaskali, irytujące to było. Igora lubię, ale ta jego nowa kobieta jest denerwująca. Wątku tego Rosjanina z Kamilka z Klanu też nie lubię. Jest naiwny, bo z takich zwiazkow dla wizy więcej szkody jest niz korzyści i grozi za to więzienie, a tu pokazuja big love z tego. Ale i tak nic nie pobije wątku Żanety, ktora godzi się na to, by jej mąż mial dziecko z inna!Serio panowie scenarzyści?Za to Smolny rulez. Najlepszy w tym serialu.

milenasy

Ja właśnie wątek Sandry i Michela lubię no i Smolnego. Reszta może się ewakuować :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones