PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 959
ocen
4,8 10 1 35959
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Co według Was Łucja powinna zrobić z Danielem i Szymonem? Chodzi mi o to, czy powinna wsadzić ich do puszki, a może im odpuścić? Moim zdaniem wyjście z puszką byłoby ciekawsze dla wątku, ale to tylko moje osobiste zdanie. Piszcie, proszę Wasze opinie w komentarzach.

samotnik21

Zgłoszenie tego na policję na pewno byłoby ciekawszym rozwiązaniem niż przejście nad tym do porządku dziennego, ale szczerze powiedziawszy uważam, że powinna im odpuścić. Może łatwo tak myśleć kiedy nie jest się w takiej sytuacji, ale jej obrażenie się na Daniela nieco mnie męczy. Popełnił błąd i ją okłamał, ale ostatecznie był dla niej dobry i szczery w swoich uczuciach. Może nieco za szybko odpuścił próby jej udobruchania i powinien się bardziej postarać, żeby mu wybaczyła zamiast leżeć i wzdychać do telefonu.

ocenił(a) serial na 5
samotnik21

Łucja kocha Daniela , a Daniel ją, już się pocałowali , nie chciał odejść od jej drzwi , więc sprawa załatwiona. To bardzo miła i dobra kobieta , wreszcie są razem po takich ekscesach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones