PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 947
ocen
4,8 10 1 35947
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

zabawne.koleś nie chciał mieć dziecka a tu raptem obejrzał płytkę z nagraniem z badania usg-i
MASZ-olśniło człowieka,że jednak chce mieć dzieciaka.takie rzeczy tylko w tym serialu.trudno
powiedzieć czemu człowiek to ogląda-chyba jedynie z przyzwyczajenia.

ocenił(a) serial na 5
bishop_filmaniak

o żesz kurde,nie wytrzymam!!!ten serial jest gorszy niż meksykańska telenowela.jak można takie gnioty pokazywać-policjantka eskortuje Mikołaja na lotnisko dając się przekonać jego zapewne łzawej historyjce o ryzyku utracenia miłości do niejakiej Nicole(gdyby on jeszcze chociaż przystojny był to rozumiem.ehhh.chyba cza list otwarty do scenarzystów NW napisać.chociaż nie mam pewności czy to coś da.normalne aż mną zatrzęsło na tej scenie.co za ludzie!

ocenił(a) serial na 6
bishop_filmaniak

Dokładnie, ale to tylko magia serialu xD

Mnie wczoraj rozwaliło jak Adam wypił 0,5 wódki ze szwagrem i na drugi dzień siedział z kacem :]

bishop_filmaniak

nom, sama czułam zażenowanie oglądając tę scenę jak zajechali na kogucie na to lotnisko! większego kiczu wymysleć nie mogli

ocenił(a) serial na 4
bishop_filmaniak

Ten serial opiera się na stereotypach. Wszyscy MUSZĄ chcieć mieć dzieci i tak wg nich jest poprawnie. Oczywiście tutaj sytuacja jest trochę inna, bo Nicole faktycznie jest w ciąży i wtedy już nie ma o czym gadać, tylko trzeba wychować tego dzieciaka. Żenada za żenadą. Też nie rozumiem, po co to oglądam :P

bishop_filmaniak

Tandetna scena na lotnisku rodem z kiepskiej komedii romantycznej, i w ogóle sam wątek wciśnięty na siłę, taka zapchajdziura. ;)

ocenił(a) serial na 5
almost_happy

dokładnie tak samo uważam i też zastanawiam się dlaczego w ogóle oglądam ten serial?!chyba jedynie z sentymentu no i z braku laku,no o tej porze zazwyczaj nic ciekawego w tv nie leci.a szkoda.tak czy siak ten serial coraz bardziej mnie denerwuje i nie wiem co z tym zrobić,heh:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones