PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 966
ocen
4,8 10 1 35966
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Jest tu ktoś kto oglądał wczoraj występ Marty Wierzbickiej u Kuby? Jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 4
malami132

Gadała tylko o zmniejszeniu cycków których nie widziałem żeby miała.

Norkos

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30620/All-ONS_01030148-Marta_Wierzbicka_Bilguun_Ariunbaa tar_Bill_z_U1_Bator_Tv400.jpeg

To że miała luźną koszulkę to nie znaczy, że nie ma :) Poza tym to Kuba cały czas prowokował taki temat. Szkoda tylko, że nie umiała wybrnąć, uciąć no i ten tekst jak mówi do nich 'kur**' ... Jestem rozczarowana.

ocenił(a) serial na 4
malami132

No faktycznie, myślałem że se jaja robią z niej że płaska jest.... ale zmniejszać. No raczej wyszła na pusta, jeszcze te dziary.... trójkącik jakaś sówka taka jakaś niewygadana ani nic ciekawego.

malami132

tragedia. szkoda mi się tej dziewczyny zrobiło. dała się pożreć wojewódzkiemu. chciała coś o sobie powiedzieć, o swojej pasji, a ten ciągle o tych piersiach. nie mogła sobie poradzić, jej mina pod koniec mówiła wszystko. za młoda jeszcze jest i za mało wyszczekana...

nie_mam_nicka

bo on ją chyba zaprosił dlatego, że na pudelku napisali o jej cyckach :D
tak ją nawet zapowiedział.
Gizę zaprosił też z powodu tych ostatnich żartów. Kupa jak zawsze na bieżąco ;p

ocenił(a) serial na 3
nie_mam_nicka

Cycek większy niż głowa :D Ale przecież dałoby się tak poprowadzić rozmowę, żeby szybko ukrócić temat piersi. Zresztą - po co w ogóle informować media, że ma się zamiar powiększyć/zmniejszyć biust. Chce, niech robi cokolwiek. Widać było, że temat jej raczej jak najbardziej służył i chętnie się nań wypowiadała.

nie_mam_nicka

No właśnie moja mama też mówiła, że Kuba ją zjadł na śniadanie, że durną z niej zrobił, a ja jakoś tego nie odczułam. Prowokował temat cycków, że aż się niedobrze robiło, ale ja wyciągnęłam z tej rozmowy inne fajne fakty o tej dziewczynie. Fajne jest to, że jest takim artystycznym freekiem, że zrobiła sobie prosty tatuaż, bo zafascynowała ją forma. Całkiem ostro wypowiadała się o tych tatuażach z sentencjami (oczywiście w obcych językach) i wypadła w moich oczach jako fajna, młoda dziewczyna. Dla mnie wyszło na plus. Zwłaszcza, że dziewczyna ma dystans do kariery w mediach i sławy. Chyba ma dobrze poukładane w głowie. I jest zabawna.

malami132

Niektórym zamiast do głowy idzie w cycki.

malami132

Przyjąć zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego jak dla mnie jest to spore wyzwanie ;P Kuba jest nieprzewidywalny w swoich tekstach :P Byłam właśnie bardzo ciekawa tego odcinka w którym gościem Kuby będzie Marta Wierzbicka i jak sobie poradzi z jego docinkami ;P Marta jest dość młodą aktorką i wydaje mi się że jeszcze nie poznała dokładnie tego życia w "blasku fleszy" :P I bardzo dobrze można było to wyczuć w rozmowie między nią a Wojewódzkim, ale bardzo mi się podobało to że potrafiła się trzymać własnego zdania. Zmniejszenie czy powiększenie sobie biustu, jak dla mnie jest to sprawa osobista i indywidualna, każdy powinien się czuć jak najlepiej w swoim ciele i jeśli Marcie przeszkadza wielkość swojego biustu, źle się z nim czuje i ta operacja zmniejszenia go ma sprawić że bardziej będzie akceptowała swoje ciało to ja nie widzę w tym żadnego problemu ;-)

ocenił(a) serial na 3
michelle21

Tylko po co informować o tym cały świat?

ocenił(a) serial na 1
malami132

Dno i wodorosty. Myślałem, że ma więcej w tej swojej główce.

ocenił(a) serial na 1
malami132

tępa dzida ale bym i tak wy*óchał heheheheh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones