PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Aż się boję co będzie , trochę przeczytałam .

nathalie34

przecież od początku bylo wiadomo jakie on ma oblicze, po tym jak znęcał się nad Kingal tylko naiwne laski zachwycały sie jaki to on jest seksi i dobry, tylko ten mały pulpet mu miesza w zwiazku z Basią

ocenił(a) serial na 5
milenasy

Ale miał ” kamuflarz" co do Basi , jemu wierzyła , nie pulpetowi !!!

użytkownik usunięty
nathalie34

Trochę można poczytać na Film Polski .Tam są opisane odcinki na jakieś trzy tygodnie do przodu.

ocenił(a) serial na 5

Dziękuję :-) poczytam :-)

nathalie34

Dzisiaj o 20.00 się zacznie

ocenił(a) serial na 5
Predator10

Czekam, miłego wieczorku :-)

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Jedyna w miarę prawdziwa i realistyczna postać w tym serialu. Przy okazji w jego zachowaniu nie widzę niczego złego. Smoluch jest OK :)

Zabor85

jak na kogoś, kto w tym momencie zarządza upadającą firmą (pamiętacie problemy finansowe tej firmy i dlaczego zmieniala wlasciciela?)
,kto musi znosić pyskówki podwładnego, który od 3 dni nie może zrobić raportu, bo odeszla od niego laska (nie dziwię jej się jesli za wszystko sie tak zabiera)
kto znosi codzienne pyskówki i zagrywki podłego dzieciaka i jeszcze wieczne pretensje to jak na moj gust zachowuje się całkiem spokojnie.

naprawde go nie bronię.
scenarzysci po prostu dążą do ponownego zejscia się baski z andrzejem , wiec musza pozbyć się Smolnego.

Swoją drogą dobry aktor i realistyczna, nietuzinkowa postać. Szkoda, bo wniosł trochę ciekawych wątków do NW.

ocenił(a) serial na 5
Holly85

Zagadzam się ż Tobą całkowiecie , realistyczna postać jak najbardZiej , szkoda że dziś ostatni odcinek sezonu , następne odcinki we wrześniu, pozdrawiam :-)

nathalie34

Skąd masz takie info?

ocenił(a) serial na 5
ihatemondays

Czytałam na stronie tvn , oglądamy !!! Już leci !!!

nathalie34

Rzeczywiście, miałaś rację - ja już czytałam streszczenia dalszych odcinków i myślałam, że NW będzie dalej lecieć. No trudno...

ocenił(a) serial na 5
ihatemondays

Ja jestem ciekawa dlaczego tą adoptowaną dziewczynkę Ulę zabierają od Hofferów. Może wyszło na jaw że Zuza jest chora . Tak było to pokazane . W nastęnym sezonie .

ocenił(a) serial na 5
Zabor85

Smoluch jest ok , szkoda że dziś ostatni odcinek, następne we wrześniu , ale sobie wakajki zrobili aktorzy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones