PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 959
ocen
4,8 10 1 35959
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Smolny

ocenił(a) serial na 7

Myślicie, że Smolny jest zły w stosunku do Basi czy szczerze ją kocha? Fajnie by było jak by już byli ze sobą cały czas.

użytkownik usunięty
Aselka

Nie wiem :D

ocenił(a) serial na 5
Aselka

Też się zastanawiam, o co tam chodzi. Była tylko jedna akcja, kiedy Smolny ''znęcał'' się nad Kubą przy sałatce, a tak poza tym, to nic złego się nie dzieje.

ocenił(a) serial na 4
Aselka

Moim zdaniem oszalał na jej punkcie... DOSŁOWNIE :/

Aselka

W przyszłym tygodniu w jednym z odcinków Smolny się oświadczy Basi i da jej pierścionek który Kuba wyrzuci do kibla.Wtedy zapewne Smolny pokarze swoją prawdziwą twarz.

Predator10

No już ten odcinek właśnie oglądam. Swoją drogą to on sobie za dużo pozwala, ja rozumiem, że mu się nie podoba nowy partner mamuśki, ale bez przesady.

Predator10

Wrzuci pierścionek do kibla? Wow, no to już coś... zawsze mógł go pożreć.

Cassandra52

Przynajmniej by był spokój, bo by może coś mu przebiło :D

ocenił(a) serial na 6
Cassandra52

Zawsze mógł go pożreć hahahahaha

ocenił(a) serial na 7
Predator10

Smoluch jednak zły? zdradza Baśke? tak zwiastun zapowiada

ocenił(a) serial na 3
Aselka

Nie mogę patrzeć na Basię i na jej przeróżne histerie.

ocenił(a) serial na 9
anarchistt89

Baśka przesadza, cacka się z tym dzieckiem niepotrzebnie :\\

Aselka

Kuba jest strasznie denerwujący.. a co do Basi i Smolnego tez jestem ciekawa co z tego wyniknie :D

hehehe22

Zachowuje sie jak dziecko z typowego rozbitego domu! Dzieciom cięzko zaakceptowac obcego pałetajacego sie faceta w domu, ktory sypia z ich matka! Zwłaszcza jak jest takim bucem jak Smolny. Ani przystojny, ani fajny, takie świńskie rozbiegane oczka, tez bym go nie lubiła

ocenił(a) serial na 7
milenasy

Tylko, ze ten mały Kuba zauważa tylko "błędy" swojej matki a to, że jego tatuś kochany spotyka sie z nowa kobietą to już nic na to nie zareaguje, tylko ciśnie cały czas matce

Aselka

Dokładnie, jakoś Kuba nie ma pretensji do kochanego tatusia o to, że zostawił matkę. Wszystkie pretensje ma do niej, nie wiedzieć czemu.
A jeśli chodzi o wygląd Smolnego, to jak dla mnie jest bardzo przystojny i seksowny. Więc nie dziwię się Basi ;) Kibicuję temu związkowi.

ocenił(a) serial na 7
Martha1990

Mi tez sie Smolny podoba, taki ciekawy aktor, wgl z charakteru :)

ocenił(a) serial na 5
Aselka

Kibicuję Smolnemu i Basi , jest szczery, a Kuba wredne dziecko , wyrzuci ten pierścionek zaręczynowy ,czytałam.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

też im kibicuje bo fajny zwiazek tworza przynajmiej coś się dzieje u nich, tylko zeby smolny nie okazał się zły

Aselka

myślę, ze naprawde się zakochal. nikt kto by tylko chcial się pobawić drugą osobą nie kupowałby pierściona z takiiim wielkim brylantem :D ;)

ocenił(a) serial na 7
Holly85

no mam nadzieję :D ciekawe też czy Baśka kiedyś ogladnie ten filmik co Kinga jej dała o Smolnym(co potem Smolny go wziął)

Aselka

Smoluch :D:D

Aselka

Strasznie dziwne to było z tą dziewczyną w 1903 odcinku. Ta muzyka też taka jakby zaraz miał jej coś zrobić. Intrygujące to jest :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

no własnie to jego kochanka czy jak? bo ja jeszcze nie ogladałam tylko zwiastun widziałam

Aselka

Nie, to nie wyglądało jak kochanka zupełnie. Przyszedł do baru i wziął ją do samochodu. I później tak to wyglądało jakby zdał sobie sprawę, że się zapędził i przyszedł do Baśki. Ale ta muzyka w tle jakaś taka dziwnie niepokojąca.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

No właśnie zapomniał się facet :P dzieki dzisiaj sobie ogladne ;)

adamo001

Muzyka w tle niepokojaca, bo ten watek chyba sie jeszcze jakos rozwinie. Stawiam na to, ze tej dziewczynie cos sie stanie (w koncu szlajała sie po barach i szukała naiwnych), a Smolnego oskarżą o jej zabójstwo albo gwałt i ten brelok bedzie dowodem w sprawie.

ocenił(a) serial na 9
sever

Właśnie, kiedy Smolny dał ten brelok Baśce lekko się zaniepokoiłam :D

3ndorfina

No właśnie coś mi się wydaje, że sever może mieć rację co do tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones