PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 956
ocen
4,8 10 1 35956
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Telefony bohaterów.

użytkownik usunięty

To dopiero rupiecie. W każdym innym serialu mają jakieś dobre, a tutaj jakieś stare dziady. I te dzwonki :). Rozumiem, ze biedaka byloby nie stać, ale osoby mające własne firmy nie mogłyby sobie kupić dobrego fona na abo? Nawet za najtańszy...

ocenił(a) serial na 5

Ale to przecież polska logika XD Nie wymagajmy za wiele.

to chyba jeden z najbardziej rażących szczegółów. nie z tego powodu, że ktoś ma stary telefon, bo wiele ludzi ma, ale wiekszosc raczej zmienilaby stary irytujący standardowy dzwonek na inny...
btw temat tel przewija się co jakiś czas i przyznam, ze te tel mocno odbiegają od rzeczywistości, bo nawet biedni studenci mają cos mniej wiekowego :)

użytkownik usunięty
Holly85

Racja :3

ocenił(a) serial na 9

LoL. Chciałem założyć nowy wątek nazywający się "Samsung Avila", ale podepnę się tutaj. To jest masakra, od jakichś 100 odcinków jak nie więcej, wszyscy mają ten sam stary telefon wyżej wymienionej marki, z tym samym dzwonkiem, toż to jest jakaś porażka tego serialu. Nie mogę na to patrzeć, jak każdy w niezależnych od siebie wątkach wyciąga ten sam telefon i udaje, że przez niego rozmawia. Serio nie mogą kupić, znaleźć, pożyczyć kilku innych? Ja mam jakieś stare to mogę im oddać, byle by się to zmieniło, bo zaczynam wątpić :P

tomciak89

Bez przesady, Avila nie jest starym telefonem... Nie w porównaniu do innych "cegieł".

ocenił(a) serial na 9
ihatemondays

No dobra, źle się wyraziłem, sam czasem jeszcze mojej Avili używam i nie narzekam :) Ale po pierwsze, nawet nie ma ona takiego dzwonka jak w serialu, po drugie niemożliwe jest, żeby wszyscy bohaterowie mieli jeden taki sam telefon, a po trzecie niektórzy są tacy bogaci i nowocześni, że na bank telefon by też dawno zmienili na jakiegoś smartfona, trochę realizmu brakuje :)

tomciak89

Czytałam trochę o telefonach w necie gdy miałam kupić sobie nowy i wiem, że niektórzy ludzie specjalnie kupują sobie stare, ale solidne telefony, bo używają ich tylko do dzwonienia - nie wszyscy marzą o nowoczesnych smartfonach większych od dłoni. To zależy od człowieka - sama znam ludzi, którzy mają jeszcze te słynne niebieskie Nokie ;)
A poza tym, nie dziwcie się, że oni mają jeden telefon na całą Wspólną, skoro większość z nich w domu ma taką samą wieżę :D

ihatemondays

dobra ale odstawmy na bok ludzi, którzy nie lubią duzych telefonów. po prostu temat telefonow jest smieszny i tyle, rzadko się zdarza, zeby dzwonek wszystcy mieli standardowy i tel ten sam. zwlaszcza, ze mowimy tu o produkcji telewizyjnej i wiekszosc takich rzeczy powinna byc dopieta na ostatni guzik

ocenił(a) serial na 4
Holly85

Ej, no sorry, ale Igor ma inny dzwonek! :D

robipati

Wydawało mi się, że stary. Za to chyba postaci mają niwsze telefony (może już nawet te dotykowe).

ocenił(a) serial na 5

Mało tego jeśli to czasem oglądacie to zwróćcie uwagę ile razy "do góry nogami" przykładają telefon do ucha ;) A po za tym tam występują chyba dwa modele telefonów Avilla i Omnia i900.

ocenił(a) serial na 7

no właśnie każdy tam ma taki super zawód swoje firmy, prawnicy, własny bar a takie telefony mają :-D

ocenił(a) serial na 9

może i ktoś ma super telefony np Galaxy Ace 2 lub Sony Xperia M. Ale do jasnej cholery. to nie aktorzy poustawiali dzwonki za dawnych czasów tylko to twórcy serialu tak puszczają żeby zrobić z nas kretynów i żebyśmy pomyśleli że... ten tel. ma stary ale jary dzwonek :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones