PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 952
oceny
4,8 10 1 35952
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Czy tylko ja zauważyłam, że praktycznie w co drugim odcinku Basia ma na sobie zielony sweter, a
pod nim różową bluzkę? Ewentualnie zielony sweter, a pod nim jasnozieloną bluzkę.

Regray

Ja też zwróciłam na to uwagę, ale i tak bardziej razi mnie to, że Smolny co jakiś czas (albo też w co drugim odcinku) ma na sobie okropną, różową koszulę. Zupełnie do niego nie pasuje.

malami132

Przecież ten cały serial, to jedna wielka reklama, a to jakiegoś projektata, jakiegoś produktu, portalu, zegarka, okularów, fryzury, gier wymieniać można długo, nie ma sie co dziwić, z tego własnie maja kasę na krecenie tego absurdalnego tasiemca...

ByTheWay_filmaniak

A to noszenie tej samej koszuli czy swetra jest spowodowane przez kryptoreklamę..? Nie ma żadnego logo, metki, nic widocznego co mogłoby wskazywać z jakiej firmy pochodzi koszula/sweter więc nie wiem jaka forma promocji by to miała być. Nikt się nie domyśli skąd pochodzi gładka, różowa koszula.. wiec to raczej nie jest powod dla ktorego bohaterowie w kółko noszą to samo..

malami132

Panie malami132 Ten na górze jest ogłupiony reklamami i wszędzie widzi spiski wielkich koncernów. Akurat w Na Wspólnej podoba mi się to że praktycznie nic nie reklamują, żadnych telefonów, nawet loga samochodów pozasłaniane. Nigdy nie widziałem chamskiej reklamy w tym serialu i dobrze.

filmwebowiec15

http://www.dailymotion.com/video/x2rdc1_product-placement-telekomunikacja-p_fun
http://www.dailymotion.com/video/x2s00k_western-union-product-placement_fun

Regray

Tak, też to zaobserwowałam, ale gdyby nie ten zielony, rzucający się w oczy sweterek nawet bym tej biednej Basi nie zauważyła, taka jest mdła i nijaka.

almost_happy

Za to jej dzieciak jest bardzo łatwo zauważalny. :DD

Regray

O tak, nie da się ukryć. xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
almost_happy

Basia akurat jest fajną postacią. Taką normalną, z dobrym sercem. :) Ze Smoluchem są moją ulubioną parą. :)
Ale jak dla mnie przydałby się kolejny wątek wojny Kuba kontra Krzysztof, lub Krzysztof kontra synowie i Kuba (znowu). Powinna być jakaś wojna między nimi.
Nie zdziwiłbym się gdyby Smoluch pod nieobecność Baśki i pod wpływem jakiegoś chłamu zechciał zgwałcić jej dzieciaka. Przynajmniej by było jeszcze ciekawiej. :)

ocenił(a) serial na 4
Regray

Bieda scenograficzna i kostiumowa od dawna jest domeną NW :]

ocenił(a) serial na 5
Regray

Kinga też w swojej czarnej skórkowej kurteczce w co drugim odcinku.

nathalie34

Akurat Kinga jest najseksowniejsza z całego serialu więc proszę się jej nie czepiać :)
Mam 21 lat ale jakbym mógł to poromansowałbym z nią, jest piękna.

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

Tu była mowa o kurtce .
A Kinga , cóż , w tej grzywce wygląda jak ciocia klocia , podobna do Baśki , mogłaby grać jej siostrę, a tu chyba 15 lat róznicy .

nathalie34

Jesteś kobietą, nie znasz się. Ona jest śliczną kobietą i grzywka jej akurat pasuje.

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

No właśnie że się znam, zobacz w czołówce jak pięknie wyglądała .
Teraz wygląda przeciętnie .

nathalie34

Kobieto mam 21 lat, na co dzień widuję wiele pięknych dziewczyn ale dla Kingi zrobiłbym wszystko. Nie wiem co Ci się w niej nie podoba i nie chcę wiedzieć. Dla mnie śliczna jak na swój wiek.

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

Nerwy lepiej trzymać na wodzy .
Zrôb więć dla niej wszystko , powodzenia .

nathalie34

Nie chodzi o to Natalio, chodzi mi o to że ona ma w sobie więcej seksualności niż nie jedna 19tka

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

Ależ ja to rozumiem .

nathalie34

Z tego co czytam to jednak nie :) Polecam mniej zawiści w codziennym życiu, z tego co widziałem bardzo Cię zabolało jak napisałem że jest piękna a powinnaś zareagować raczej w pozytywny sposób.

filmwebowiec15

Ale dlaczego miałaby reagować pozytywnie jeśli Kinga się jej nie podoba? Ja również jej nie lubię, nie podoba mi się jej typ urody. Za to u Ciebie widać zagrywkę typowego Polaka: krytykujesz? zazdrościsz! Kinga w NW jeszcze jakoś wgląda, ale w tv ostatnio reklamuje jakieś kosmetyki i moim zdaniem wygląda tam wręcz paskudnie. Z kolei ja za piękną uznaję serialową Elżbietę (mimo beznadziejnej roli) i nikomu nie każę się zgadzać z moim zdaniem i nie mam zamiaru wytykać zawiści, jeśli komuś się ta aktorka nie podoba. ;)

ocenił(a) serial na 5
Regray

Dziwny ten filmwebowiec 15 , dzięki za obronę mojej wypowiedzi . Pozdrowionka.
A nie widziała, w sumie tej reklamy z serialową Kingą. Co reklamuje ?
A co do Elżbiety, faktycznie , naturalna i bardzo ładna .

Regray

Jaka zagrywka typowego polaka, chcesz mnie obrazić? Myślałem że nathalie34 to paranoiczka ale Ty ją przebijasz kilkukrotnie. Nawet szkoda zaczynać dyskusję.

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

Napisałam że to rozumiem , jaka zawiść ?

nathalie34

Zawiść spowodowana tym że 21 letni chłopak miał czelność pozytywnie ocenić wygląd dużo starszej od siebie aktorki. To Cię zabolało :)

ocenił(a) serial na 5
filmwebowiec15

Ogarnij się , co ty piszesz za bzdury ?

nathalie34

Troll albo paranoik, nie ma co się przejmować. :) Co do reklamy: https://www.youtube.com/watch?v=swmMHBG43vE

ocenił(a) serial na 5
Regray

Niezbyt korzystnie wypadła w tej reklamie.
Dokładnie , jakiś narwany koleś, jak ja niecierpię takich typków co nie rozumieją co się do nich pisze.
Albo białe albo czarne , pajac nie widzi tęczy , ograniczony do granic możliwości . Tylko czekam jak mi się odgryzie .
Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones