PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 966
ocen
4,8 10 1 35966
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Związki i zdrady, WTF ?

użytkownik usunięty

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tym serialu, tak ludzie postępują w związkach?
Chodzi mi o przykładowa sytuację Weroniki i jej męża.
Kiedy mąż ją zdradził, ona mu wybaczyła i wszystko obeszło się bez jakiejś większej zadymy, ale
jak ona zdradziła swojego męża, to ten już od niej chciał odejść i zrobił wielki raban. (rozumiem,
ze to ciężka sprawa, ale powinien pamiętać swoje poprzednie postępowanie). Jest tak też w wielu
innych związkach, ludzie w "Na Wspólnej" nie boją się uprawiać seksu z żoną brata albo
przyjaciółki.
Jedyną normalną parą w tym serialu jest Maria i Włodek.
Żałosne.

no to racja weronika zdradziła go,on ją...ewa kiedyś zdradziła romana,marta zdradziła filipa z januszem,michał zdradził kinge z jakąś blondyną kiedyś.a teraz nawet wzór dobroci i cnoty andrzej zdradził basie.żałosne to mało powiedziane.nie w każdym małżeństwie tak jest ,ale tu widocznie jest to priorytetem,dlatego przestałam oglądać ten serial...zobaczysz że za niedługo włodek zacznie chodzic na lewo,bo marysia już tam miała jakieś akcje z dawnym kolegą ze szkoły...hehe:P masakra!

marcia86

Andrzej wzorem cnoty?!
Miał romans juz pare lat temu, potem całowal się z Kingą , która po 1 była kochanką jego niezyjacego brata (Wiktora)który jest ojcem dziecka(Kuba) jego żony(Basia) i zarazem jest też byłą żoną jego drugiego brata Michała. Oł je

Qdom

hehe masz racje,tam nie ma nikogo świętego w tym serialu.tych wcześniejszych odcinków nie oglądałam wogóle to nie wiem za bardzo o tych akcjach...nie wiem jakoś ten andrzej mi sie wydawał takim facetem z zasadami...ale jak widać zasady są po to by je łamać.

Taki "urok" tego serialu. :P Od samego początku wszystko kręciło się wokół zdrady, przecież nieżyjący Wiktor Brzozowski zdradzał swoją żonę (Izabelę) z Baśką i Kingą, więc naprawdę tam nikt nie jest święty. :D

almost_happy

danka i marek jeszcze sie jakos trzymaja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones