PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 945
ocen
4,8 10 1 35945
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

najgorszy wątek

ocenił(a) serial na 7

wybieramy najgorszy wątek OBECNIE:
jak dla mnie: wątek Izy i ta cała przeprowadzka na wieś oraz "walka" z sąsiadem.

ocenił(a) serial na 10
malami132

Basia i Andrzej rozstali się w ten sposób. Teraz trochę ciśnienie spadło, ale nadal nie jest mile widziany.

j3sh

Wątek z Izą najgłupszy i najnudniejszy, zerznięty z Rancza chyba! Swiatła i mądra mieszczanka przyjezdza do zacofanych wieśniaków i zaczyna ich zbawiać

ocenił(a) serial na 7
milenasy

dokładnie co to ma być?

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Ola i jej kochanek

ewi184

Ja uważam, że wątki z Olą są jeszcze w miarę ciekawe i o wiele bardziej realne niż np. wątek Igora i (tak jak jest napisane niżej) jego super hipier niebezpieczna praca. Albo Roman i Wujek.
Tak się zdarza, że młode dziewczyny zakochują się w swoich szefach, a oni to wykorzystują. Pokazują naiwność i do czego taki związek prowadzi, chociaż ja wolałabym, aby zaskoczyli nas choć raz i stworzyli z nich parę ;-)

ewi184

Nie zgodzę się. Właśnie takie wątki jak Ola z szefem, Jagoda z Andrzejem, Baśka ze Smolnym sprawiają, że się jeszcze chce oglądać ten serial. No dodałabym jeszcze Weronikę i pana niańkę, ale niestety zepsuli to. A tak się fajnie za nią zabierał po tym winie :D

Ola ma nieco ponad 20 lat, ajest atrakcyjna i wkracza w dorosły świat. Zauważcie jednak, że ostatnio była scena jak próbuje od razu wyjaśnić na czym stoi i kim jest dla szefa w tym układzie. Ona wcale nie jest taką głupią i naiwną postacią. Przespała się z nim parę razy, a dlaczego nie? Jest napięcie, jest atmosfera, podniecenie... będzie miała co wspominać ;) Ale na pewno nie jest naiwna. Ta scena mi się podobała jak zadala mu te wszystkie pytania a on został z taką rozdziawioną szczeną i zdziwionym wyrazem twarzy. haha. Zobaczymy co to będzie. Na pewno zepsują ten wątek, bo to w końcu "na wspólnej" i zarówno rodzice jak i cały swiat będzie ją umoralniał.
Stawiam, ze to bedzie teraz najciekawszy wątek. bo niestety romanse Andrzeja i Baśki zmierzają ku końcowi.

ocenił(a) serial na 10
lilah_

kwestia gustu.Wątki z Olą ostatnio są tragicznie takie jest moje zdanie

Aselka

Na chwilę obecną to niestety praktycznie każdy wątek, z Igorem i jego "super hiper niebezpieczną pracą" na czele.

ocenił(a) serial na 7
almost_happy

Oj tak. Igor i jego problemy.

ocenił(a) serial na 7
Aselka

Wątek Igora i pana od kamienicy, mogliby to zakończyć jak najszybciej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones