PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 947
ocen
4,8 10 1 35947
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

to moja kuzynka, ona mieszka w warszawie a ja w poznaniu co miesiąc do niej jeżdze ja niedługo tez sie pojawie w jednym odcinku bo marta (ola) mi to załatwiła super mam kuzynke co nie ? ale w dziecinstwie bylismy nierozłączne. a teraz jeżdze do niej co miesiac. a w byla ona u mnie cale wakacje.

ocenił(a) serial na 8
Lindsay_Lohan_2

Masz się czym chwalić... Rozumiem, że gdybyś miała kogoś naprawde znanego w rodzinie, jakiegoś DOBREGO aktora, to byłoby się czym szczycić, ale nie nią. HeHe:P. No, ale rodziny się nie wybiera:P...

NanuNana

Możesz jej powiedzieć że mi się podoba :) Pozdrów ją :)

NanuNana

Możesz jej powiedzieć że mi się podoba :) Pozdrów ją :)

max_c

mi też się podoba bo ma fajny biust :D a w bieliźnie wygląda bosko http://aleseriale.pl/gid,12774,img,362630,fototemat.html

Lindsay_Lohan_2

No i co ? Mamy dać ci medal za to ?

Lindsay_Lohan_2

A moim kuzynem jest Chuck Norris i kopiemy razem piłkę z półobrotu (hahaha) aha a Lara Croft to moja kuzynka ale grzeczność nie pozwala mi napisać co razem robimy.To może nam powiesz kogo bedziesz grać w tym jednym odcinku :/Muszę w końcu ocenić Twoje ''zdolności aktorskie'' co nie?? Moim zdaniem to bujda na resorach,Marta wcale nie jest jakąś wielką gwiazdą, sama dostała się z castingu a Tobie niby załatwiła.... jasne takie kity to my ale nie nam.Adios muchachos

Lindsay_Lohan_2

I czym tu się chwalić? To tak jakbym ja miał wuja George'a Lucasa i co miesiąc jeździł na jego ranczo Skywalkera. Żałosne.

Lindsay_Lohan_2

Poza tym ta Olka nie potrafi grać, po co ona wogóle pcha się do tej telewizji?? I nie wyjeżdżać mi tu z textami " Ty nie wiesz jak to jest!!!". Występowanie przed całą szkołą w jasełkach gdzie musisz grać jakiegoś rumuna z choinkami dostarcza więcej tremy niż granie przed kamerami.
Wiem po sobie..

rewolwerowiec

hahahaha ''rumun z choinkami'' dobre dobre rozwalił mnie ten tekst :)

Giaconda

Zazdroscicie mi to widac !!!!!!! ze ja jestem bardziej popularna od was

Lindsay_Lohan_2

bende w 607 i 608 odcinku ja jestem ta co rozmawiala z justyna o ucieczce z domu gram julke.

Lindsay_Lohan_2

Łał szkoda że nie będe miał okazji zobaczyć twojej podniety na ekranie. Poza tym teraz to już są odcinki po 700 biedne dziecko. I jeszcze jedno: nie mam ci czego zazdrościć.

Lindsay_Lohan_2

HAHAHA!!!!
Jakbyś grała Julkę,to byś mieszkała w Warszawie,bo akurat aktorka która gra Julkę mieszka w Wawie.
Nie wyszła Ci ta prowokacja dziewczyno,jedyne co się zgadza to imię.

orphe

nie prawda ja przyjechalam do warszawy specjalnie nagrac film i ja mieszkam w poznaniu

Lindsay_Lohan_2

Och! Och! Mam taką znaaaną kuzynkę! Jestem fajna! Jestem cool! Zagram w (szmatławym co prawda, dno + metr mułu itd.) serialu! Zwróćcie na mnie uwagę!


Cóż.

Lindsay_Lohan_2

Oj Klaudia,nie bądź irytująca.Julkę gra Klaudia Halejcio,a tak się składa,że ona jest z Warszawy,nawet tam gimnazjum kończyła.Więc dość już tej Twojej prowokacji.Wykorzystujesz tylko fakt,że masz tak samo na imię jak aktorka grająca Julkę,ale podstawowych faktów z jej życia nie znasz.
Więc skończ już to pisanie i przyznaj się do prowokacji.
Pozdrawiam!

orphe

Nieprawada mieszkam w poznaniu chyba ci sie pomylilo z kims innym !!!!!!!!!

Lindsay_Lohan_2

Na serio tą Julke grała Klaudia H. (ostatnio był w TT o niej artykuł) więc wiesz mogłabyś się i tym pochwalić.

orphe

Heheh... Odpuść sobie... Nikt Ci nie uwieży, że grałaś Julke. Jeśli mam tą aktorke na myśli to ona jeszcze gra w Polsacie w serialu "Pierwsza Miłość".

darecky1

Zgadza się.Dodam,że gra jeszcze w "Złotopolskich".

Lindsay_Lohan_2

dziecko chcesz mi wmówić że to ty http://www.filmweb.pl/Klaudia+Halejcio,filmografia,Person,id=339592

Di_

ups... chyba się speszyła dziewczynka i domyśliła się, że jej prowokacja nie wyszła. No cóż...

Agatkiee

Jak mi nie wierzycie, to trudno. Komu przeslac moje zdięcia? Podajcie swój
e-mail i wam wysle zdięcie z serialową Ola i za kulisami ,,NA WSPóLNEK,,

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Ja chce zdjęcia przeslij mi proszę ola jest naprawde fajna myśle ze taka fajna będziesz ty

Lindsay_Lohan_2

a chętnie uwierze jak udowodnisz. moj mail: yokichi40@wp.pl

Lindsay_Lohan_2

Bardzo bym prosił o udowodnienie moj e-meil stskarol@o2.pl

Lindsay_Lohan_2

moj e-mail: mikex65@gmail.com
czekam na zdjecia :)

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Cze fajnie że masz kuzynke grającą w tym filmie jeszcze wajniej że jest nią ola czyli marta wierzbicka uwielbiam ją jest ładna i jak ma nr gg to prześli mi hehe. Ten film to naprawde najleprzy film który dotąt oglądałem. A nieprzejmoj sie komentarzami innych ponieważś ci zazdroszczą a z tym gg to niezartowałem narka jeszcze raz pozdrów ją

bibeczek123

Dzięki ,,Bibleczek,, że mi wiezrysz ale nieiwiem czy Ci moge dać numer Marty musze się zstanowić i jej się zapytac... To może ty mi daj swój numer
gg i pogadamy jakby co to Ci dam numer przez gg

Lindsay_Lohan_2

Zapytałam się kuzynki i mówiła że moge dać jej numer gg 6966252

Lindsay_Lohan_2

dziewczynko ile ty masz lat? Bo zachowujesz się jak siedmiolatka chcąca zwrócić na siebie uwagę.

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

wiesz co żałosna jesteś ale jeśli podnieca cie udawanie i podszywanie sie za kogoś kim nie jesteś to jesteś psychiczna, moim ojcem jest John Travolta:P hehe

weri

Wiecie co moją siostrą Emma Watson fajną mam siostre nie ;) załatwiła mi role w dwóch ostatnich częściach Harrego Pottera. Jak chcecie moge wam dać jej gg i nasze wspolne fotki ;)

gg to mogłaś dać swoje i zmienić dane na marta wierzbicka, albo ktoś z tobą współpracuje.

Sorry ale mogłabyś przestać, wszyscy wiedzą że to nie ty, przecież ta Klaudia grała w Złotopolskich i Pierwszej Miłości. Chyba że jesteś do niej łudząco podobna i masz takie samo imie i nazwisko.

Sidewinder

Czy ta Marta ma kamerke albo chociaż mikrofon pogadamy na skypie ;)

Sidewinder

Gratuluje ci nieźle sie wybiłaś to ty w koncu grasz w reklamie Spaghetti czy co to tam jest

Lindsay_Lohan_2

Tak?? jesli jest Twoja kuzynka i jestescie tak blisko to dlaczego do tej pory niezauwazylem nowej postaci w tym serialu ... chyba ze robilas za statyste ?? Jak mozesz to udowodnic ?? ;p

ocenił(a) serial na 10
Lindsay_Lohan_2

Kuzynka mowisz? tak tak!! a moim kuzynem jest Bill z Tokio Hotel i przyjerzd/za do mnie co miesciac! PozdroOo;**

Vanessa_Hudgens

Ej ten numer co podałaś to jakiś lewy jest ;] ona jest dostepna na 5 sekund a potem jej nie ma nie raz pisałem że jestem z FW i że to ty dałaś ten numer ;] równie dobrze sama mogaś założyć drugie gg

Sidewinder

No i masz pecha nawet kłamać nie umiesz Marta w wywiadzie z Tele Tygodniem powiedziała że jej GG jest właczone właściwie 24 godziny na dobe a na tym co ty podałaś nikogo nie ma jak chcesz dam ci numer gg do Brada Pitta, Meryl Streep, Paris Hilton i innych

Lindsay_Lohan_2

jeżeli mieszkasz w poznaniu to na jakiej ulicy

Lindsay_Lohan_2

Lindsej, podziel się jeszcze jakimiś swoimi przeżyciami, plisssssss.

ocenił(a) serial na 7
sakurazukamori

Lindsay - widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi! Może OLA załatwi Ci używaną opone do Stara?! Albo choinkę?! O zapachu kokosowym do Malucha!"?????????

ocenił(a) serial na 7
konrii_2

te gg co dala lindsay to faktycznie jest jakiejs oli ,marty?? sprawdzilem w wyszukiwarce ale pewnia sama to zorganizowałas bo gdzie byś dalal na forum publiczne swojej domniemanej kuzynki

konrii_2

a kogo to kurwa a moj stary to Al PaCINO qrwa a nie jakas gwiazdka z serialu dla czubkow

BriT

moją babcią jest Grażyna Szapołowska-fajną mam babcię, co??? Młodzi faceci się za nią na ulicy oglądają!

kiepska ta twoja prowokacja :D

ocenił(a) serial na 10
Przemek

Dobra przestańcie... Widać że "dziewczynka" się wystraszyła i w portki zrobiła i raczej na forum sie nie pokarze... A tak poza tym to masz sie dziecko czym chwalić... Kuzynka siódma woda po kisielu podrzędna "aktoreczka". Sory że już to mówię ale moim wujkiem jest P. Kukiz... i co z tego... Rodzina jak rodzina... Wcale mnie to nie zmienia i nie pcham się na siłę do show biznesu. <żal>

użytkownik usunięty
Ptak11

żal po prostu jest mi ciebie żal ;/ ;/ ;/ pisać takie bzdury i myśleć, że ci ktoś uwierzy ;/ buahahaha

użytkownik usunięty

nie chodziło mi o ciebie Ptak11 tylko o tą małą

ocenił(a) serial na 10

spoko, już sie wystraszyłam :) :0 tylko nie wiem czego :)

użytkownik usunięty
Ptak11

xD ale tego dziecka na prawdę mi szkoda. ona myślała, że ktoś jej uwierzy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones