PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 150
ocen
5,2 10 1 43150
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Po ostatnim dobrym odcinku obejrzałam kolejny przedpremierowy i muszę powiedzieć ,że scenarzyści po raz kolejny zaskoczyli mnie bo ten odcinek był również świetny.
Wiktoria nadal jest sympatyczna ,uśmiechnięta całe szczęście ,że nie gadała o swoim idealnym małżeństwie miała fajne sceny z Adamem, Falkowiczem.
Adam no wreszcie się ogarnął i przestał być wkurzający zachowuje się jak na brata przystało martwi się o Andrzeja jest przy nim ,wspiera go super ich sceny w sumie najbardziej mi się podobały z całego odcinka mam nadzieję ,że ich dalsze relacje będą takie same jak w tym bo przyjemnie się to ogląda.
Zuza –Ola konflikt o Przemka .Ta scena przy pacjentce była nieco żałosna przypominała rywalizacje.
Ogólnie to mam nadzieję ,że Zapała będzie z Zuzą bo z Olką to tragedia widać ,że jest tylko z nią dla dobra dziecka.
Radwan-Piotr w poprzednim odcinku się bili w tym piją wódkę no spoko to jest normalne…
Krzysztof już przestał zachowywać się jak psychol ,ale ten tekst do Gawryły ,że sporo ich łączy był niezły.
Hana nadal gra idealną żonę jednak długo tak nie pociągnie daje kilka odcinków i Piotr o wszystkim się dowie.

Kinomaniaczka_95

zgadzam się, odcinek świetny, Falko jest boski, scena jak patrzył na jabłko - mistrzowska gra aktorska
ostatnia scena między Wiki i Adamem nieco zastanawiająca...

magdanm

Adam wie ,że Wiki ma duży wpływ na Andrzeja i tylko ona może go nakłonić do przyjęcia nerki ,a skoro Falkowicz się zgodzi to znaczy ,że udało się jej go przekonać.

Kinomaniaczka_95

na forum tvp dziewczyna dobrze zorientowana w serialu napisała, że będzie hot FAWI, nie bardzo sobie potrafię wyobrazić jak miałoby do tego dojść

magdanm

Czytałam ,ale to żarty raczej :) Póki Wiki jest żoną Tomasza to żadnego hota pomiędzy Adamem czy Andrzejem nie będzie.Jak skończy się wątek z przeszczepem to skupią się właśnie na małżeństwie Wiki i pojawią się kłopoty bo wątpię ,żeby Rzepecki tak nagle przestał być zazdrosny jeszcze da jej popalić.

Kinomaniaczka_95

myślę, że koniec sezonu to będzie właśnie coś "spektakularnego" w małżeństwie RZEWI

ocenił(a) serial na 8
magdanm

pewnie będzie coś takiego jak z Agatą, ze stwierdzi ze jest psycholem i go rzuci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones