PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868928}

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
5,8 5 418
ocen
5,8 10 1 5418
5,2 4
oceny krytyków
Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil
powrót do forum serialu Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil

Jest okej

ocenił(a) serial na 8

Wiele osób narzeka na udział pseudo detektywów w odcinkach, ale trzeba przyznać że cała sprawa zyskała rozgłos w internecie i do dzisiaj ludzie nagrywają o tym filmy i podcasty, dlatego nie mogło zabraknąć tego wątku.
Mi osobiście się podobało i wiele wątków poruszonych w dokumencie nie było powszechnie znanych jeżeli ktoś po prostu zainteresował się historią Elisy Lam i wpisał tę frazę w Google.

ocenił(a) serial na 8
Wiksj

Ci internetowi detektywi sami w sobie bardzo irytujący, co chwilę nową teorie przedstawiali, i byli święcie o tym przekonani że tak właśnie jest, a na końcu wyszli na głupków xD. Ale ich wypowiedzi były konieczne to poznania całej historii i każdego aspektu. Tak dokument mógł trwać 2 odcinki, ale ciesze się że zrobili 4, bo mnie bardzo wciągnął, aura tajemniczości towarzyszy od pierwszego do ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Zgadzam się w pełni :)

ocenił(a) serial na 5
D3Mania

Polecam jednak kiedyś obejrzeć taki podcast czy kanał. Oni omawiają wszystkie możliwe teorie. Czasami totalnie niestworzone, ale czasami też wpadają na ciekawy trop, tak jak to było pokazane w dokumencie. Mnie strasznie zainteresował wątek szczepionki LAM-ELISA. Uważacie, że to zbieg okoliczności? To jest fragment, który strasznie mnie zaintrygował

ocenił(a) serial na 8
Madame_K

Tak nazwa tej szczepionki na gruźlicę bardzo intrygująca, ale musi to być zbieg okoliczności skoro nie rozwinęli tego wątku w dokumencie.
Wątpię żeby rząd USA testował na niej leki, doprowadził do śmierci, a później bezmyślnie nazwał szczepionkę z jej imienia i nazwiska.
Szkoda że nie pokazali żadnej wypowiedzi z ludźmi którzy pracowali nad tą szczepionką i dlaczego tak została nazwana, to naprawdę interesujące. Jeżeli to zbieg okoliczności to cholernie dziwny... i zastawiający

ocenił(a) serial na 5
D3Mania

Ja osobiście nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, ale z drugiej strony jeśli miała z tym jakiś związek, musieliby być totalnie głupi, żeby nazwać jej szczepionkę imieniem i nazwiskiem.

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

W skrócie to nie jest szczepionka tylko test na gruźlice. ELISA (Enzyme-Linked Immunosorbent Assay) to podstawowy test kliniczny pozwalający diagnozować wiele chorób. LAM (Lipoarabinomannan) to glikopidy wyodrębnione i powiązane z prątkiem gruźlicy. To akurat jest zbieg okoliczność, a powód dla którego nie rozwinęli tej "teorii spiskowej" w serialu jest prosty. Twórcy wyszliby na kompletnych ignorantów.

ocenił(a) serial na 8
dolce8

Pomijając jej rozwinięta nazwę trzeba przyznać ze zbieg okoliczności jest niesamowity

ocenił(a) serial na 8
dolce8

Hahah i naglę aura tajemniczości znikła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones