PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249515}

Na powierzchni

Surface
7,4 1 325
ocen
7,4 10 1 1325
Na powierzchni
powrót do forum serialu Na powierzchni

Paradoks

ocenił(a) serial na 10

Wg mnie jest to swietny serial, o olbrzymich stworzeniach, ktorych tak bardzo brakuje w kinie (taki slon to mala myszka w porownaniu do stworzen z tego serialu). Mimo ze jest to bardzo interesujacy serial, to jednak bardzo mnie denerwuje zakonczenie - faktycznie jest ono jakby zapowiedzia ciagu dalszego, serial poprostu urywa sie. Wg mnie koncerny filmowe popelniaja totalna glupote przerywajac serial i nawet nie zmieniajac scenariusza ostatniego odcinka na tyle, aby wszystko lub wiekszosc wyjasnil. W przypadku Surface tylko rozochocili widzow nowymi ciekawostkami, np.: po co im kolejka do Rowu Marianskiego, w jakim celu stworzyli te stwory, skad sie wzial ten kwiatojamochlon (domyslac sie mozna, ze z upadku asteroidy, no ale to troche za malo informacji); sa jeszcze inne pytania bez odpowiedzi.
Bardzo fajny serial, ale glupio zakonczony (widac ze ludzie wola zwykla szarosc codziennego zycia, co moga na codzien spotkac i jeszcze sie tym podniecac jak np. "Gotowe na wszystko", czy "Prison Break" i przez takich serial zostal urwany; a przeciez to jest monotonne przez co swiat jest nudny, dlatego tak podniecajace jest S-F, gdyz pokazuje bardziej interesujaca rzeczywistosc, cos obecnie nieosiagalnego).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones