PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701829}
6,5 5 106
ocen
6,5 10 1 5106
Na sygnale
powrót do forum serialu Na sygnale

Nie wiem dlaczego twórcy zmieniają formułę serialu. Oglądam od samego początku i muszę powiedzieć, że jest coraz gorzej, Wcześniej kładli nacisk na pomoc, pracę ratowników. Zdarzały się jakieś od czapy, ale dało się to z uśmiechem na ustach obejrzeć. Teraz nie dość, że wprowadzają dużo wątków prywatnych bohaterów to te ich wezwania pseudo horrory albo komedie, które nie są potrzebne. Z początku historie bohaterów były przemycane na koniec i było dobrze. Robią z tego cholera wie co. Mam nadzieję, że będzie lepiej, bo naprawdę serial jest w stanie czegoś nauczyć, nie jest to paradokument o niczym.

ocenił(a) serial na 3
ewa2345

...

ocenił(a) serial na 10
ewa2345

W telewizji są tylko najlepsze paradokumenty Polsatu i TVNu Dlaczego Ja, Szkoła i inne.

ewa2345

Kiedy w wieloodcinkowych produkcjach tego rodzaju zaczyna brakować pomysłów na scenariusze, to się mnożą romanse, afery kryminalne, psychopaci - i niestety zawsze wyłazi to serialom bokiem.

ocenił(a) serial na 8
ewa2345

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Brakuje mi po prostu ich wyjazdów A za to ciągle jakieś romanse
na 20 minut odcinka wezwanie jest na 4 minuty reszta to sprawy prywatne

ewa2345

Polecam obejrzyjcie 2 odcinek pierwszej serii. Perelka, z podziwem go oglądałam, bardzo wciągający. Napięta akcja bez komedii, przynudzania i głupich gadek. MOŻNA? MOŻNA. Tak powinien wyglądać każdy odcinek. Gratulacje dla reżysera tego odcinka! Obecnie niepotrzebnie wprowadzili prywaty bohaterów. Co gorsza kabaretowe, mają być takie śmieszne na siłę. Psuje to serial i nic nie wnosi. To miał być serial medyczny i nadal jest fajny, ale te akcje takie sztuczne jakieś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones