PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 565
ocen
7,3 10 1 17565
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

kocham to:)Bruce jest boski:)A wy co myślicie?

Ruben_fw

Dobry serial ale zakończenie tragiczne . Oglądałem go tyle lat temu,a nadal nie rozumiem sensu takiego finału .

Cobros

Serialu nie oglądałem wiec teraz będą miał szansę w TVP Puls - I mam nadzieje że wyemitują do końca. wtedy będę mógł się przekonać co wykombinowali w finale :)

buterfly

Nie będę spoilować ale pewnie będziesz zaskoczony ( ja byłem ) tylko niekoniecznie pozytywnie .

Cobros

Nie lubię tylko przesłodzonych zakończeń ;) - Co do serialu to zapewne powróci, ale podejrzewam że jako reboot .

buterfly

O przesłodzenie to się akurat nie martw . :) A co do rebootu osobiście nic mi nie wiadomo .

Cobros

Mi też nic nie wiadomo :) - Ale jeżeli biorą się za nowego Magnuma P.I to i zapewne i ten serial doczeka się rebootu .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Teraz czekać aż MacGyver doczeka się odświeżenia. Bo niby czemu nie. Technologia poszła do przodu i byłoby co pokazać i jak hajs przy okazji zarobić. Oryginał to oryginał, ale patrząc na te wszystkie remake'i można się wszystkiego spodziewać.

*Nie jestem fanką remaków.

karoman4

Akurat MacGyver doczekał się odświeżenia ;) - Przez fanów oryginału jest krytykowany, jednak dla stacji widocznie przynosi dochody skoro zamówiono 2 sezon .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Pewnie zapomniałam o tym. Coś było z młodym MacGyverem w tytule chyba.

karoman4

Osobiście nie mam nic przeciwko o ile twórcy mają pomysł - Ostatnio chociażby uważam że dobrze, wypadła serialowa wersja ''Zabójczej broni'' .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Też chcę to obejrzeć, bo z trailerów na tvn7 widziałam, że ciekawe to jest nawet.

Cobros

Niestety jako to TV Puls ma w zwyczaju przerwało emisje serialu - A później się dziwą że nie są najlepiej oglądaną stacją .

buterfly

Może tylko przerwa wakacyjna ? Jak to z serialami bywa . Nie wiem ja nie oglądam tv już ho ho ho . :D A "Papiery " mam ponagrywane .

Cobros

Bardo wątpliwe niestety to jest zwyczaj TV Puls - Urywania seriali .

buterfly

Dlatego nie oglądam telewizji . :) Na szczęście TVP2 swego czasu puściła wszystkie sezony .

Łap nie musisz nawet pobierać :

https://freedisc.pl/kriskrisu,d-2090628,na-wariackich-papierach

Cobros

Wielkie wielkie dzięki ! :) .

buterfly

Nie ma za co trzeba sobie pomagać skoro telewizję lecą w kulki same sobie szkodzą . :)

Cobros

Zwłaszcza TV Puls - Co do TVP 1 ramówko też nie zachwyca, ale nie robi takich numerów z serialami :) .

rozkminator

Ja właśnie o tym wspominałem akurat chętnie zobaczyłbym reboot w postaci serialu, chociaż zapewne byłoby wielu przeciwników bo kto zastąpiłby ten świetny duet ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones