PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635617}

Nadkomisarz Banks

DCI Banks
7,0 381
ocen
7,0 10 1 381
Nadkomisarz Banks
powrót do forum serialu Nadkomisarz Banks

Pisałem już do redakcji Filmwebu, ale jak zwykle zero reakcji (to już chyba trzeci raz mam podobną sytuację).

Po pierwsze - w obsadzie stoi:

Stephen Tompkinson jako: Podinspektor Alan Banks

DCI (detective chief inspector) to nie „podinspektor”, ale „nadkomisarz”.

Po drugie: ten serial od doć dawna ma polski tytuł (właśnie „Nadkomisarz Banks”): http://www.bbcpolska.com/programy/?programme=nadkomisarz-banks

Może ktoś by to wreszcie poprawił?…

Janhalb

Hop hop, jest tu kto?...

ocenił(a) serial na 7
Janhalb

tylko oglądający bo moderatorzy nie zwracają uwagi na nasze wpisy chyba że są h.... to je wtedy blokują:) ja juz tez kiedyś dawałem znaki o paru brakach w opisach filmów ale do dzis jest to skutecznie olewane:(

seth13

Ale ja nawet napisałem na jeden z adresów e-mail podanych w "kontaktach"…

ocenił(a) serial na 7
Janhalb

ja też. i nic:) echo, cisza w eterze

ocenił(a) serial na 8
Janhalb

Bo to TY masz poprawiać takie rzeczy,a nie moderatorzy/redakcja.Co najwyżej można to zgłosić do kogoś dodającego materiały/ do weryfikatorów.

wazka16

Aha, JA mam poprawiać. Napisz mi w takim razie, jak. Nie mam uprawnień administracyjnych, nie mam możliwości edycji materiałów na stronie, nie mam pojęcia, kto dodaje materiały albo jest "weryfikatorem". Jestem prostym użytkownikiem. A zatem?

ocenił(a) serial na 8
Janhalb

Zgłosić można tutaj:http://www.filmweb.pl/user/nowy_blog
Ktoś tu nie zna zasad Filmwebu. Każdy użytkownik może dodawać info.
Po za tym ktoś już dodał tytuł pl,ale czekać trzeba na akceptację przez weryfikatora. Poprawkę do obsady dodałam przed chwilą.

ocenił(a) serial na 8
Janhalb

"nie mam możliwości edycji materiałów na stronie"
A masz oczy? Na stronie każdego filmu jest zakładka:materiały,które możesz dodawać. Wchodzisz w nią i wybierasz,co chcesz dodać/poprawić.I trzeba podać źródło.

HermionaTA78

Mam oczy, ale tu chyba trzeba raczej mieć lornetkę. OK, rozumiem, że kwestię zmiany w obsadzie wzka 16 już zgłosiła (kiedy chcę to zmienić, pojawia się informacja "Kontrybucja tego elementu czeka już w kolejce" (KONTRYBUCJA??? Na Jowisza…). Ciekaw jestem, czy będzie czekała tyle samo, co moja poprawka zgłoszona kiedyś, dotycząca nazwiska postaci granej przez Johna Wayne'a w "rewolwerowcu" (około pół roku).

Natomiast zmienić tytułu sam i tak nie mogę, więc choć mam oczy, pozwolę sobie wrócić do wcześniej zadanego pytania:

…drodzy admini, jest tu kto?

Janhalb

No i tyle, jeśli chodzi o moje oczy. MInął tydzień od zgłoszenia przez stronę, tytuł dalej po angielsku, stopień nadkomisarza Banksa dalej źle.

Chyba sobie odpuszczam.

Janhalb

Ilekolwiek razy zgłaszałam cokolwiek lub próbowałam dodać własne materiały z podaniem źródeł - ZAWSZE była cisza, jak w twoim przypadku, albo zawsze źle; wyleczyłam się więc i dobrze się z tym czuję :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones