PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639244}

Wild Romance

Nan-pok-han Ro-maen-seu
7,0 131
ocen
7,0 10 1 131
Nan pok han Ro maen seu
powrót do forum serialu Nan-pok-han Ro-maen-seu

Drama

ocenił(a) serial na 8

rzeczywiście wciągajaca i całkiem dobrze zagrana. Oklaski z Mojej strony lecą jedynie do Lee Si Young (Si-young Lee) mimo iż ewidentnie pooperacyjna jej uroda jest całkiem miła dla oka. Wolę chyba ją, choć pewnie za te kilka lat będzie typowym pooperacyjnym flakiem, to to co robią inne aktorki jest dużo gorsze!
Drama dzieki Lee jest pełna gagów i mimo iż przesłanie jako takie jest dramatem to spokojnie widoczne tam zycie jest komedią ;)

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

To teraz nie wiem co myśleć, naczytałem się wielu złych opinii o tej dramie i o głównej postaci męskiej ;/

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Ja bym zrobiła to co zawsze robię. Nie słucham sie innych, a wręcz odwrotnie - im więcej psioczą tym bardziej chcę obejrzeć :D
Zobacz sobie 2 pierwsze odcinki, jesli Ci sie nie spodoba to olej.
U Mnie jest taka właśnie zasada, nie ważne jak drama jest wysoko oceniana (a było takich kilka) jeśli 2 pierwsze odcinki Mnie nie wciagaja to nic Mnie opinia innych nie obchodzi i nie ogladam tego.

Ta drama ma swój urok, dla Mnie. Reszta to już Twoja decyzja.

Taka prywatna wiadomość do Ciebie CC. Nie wkurzaj Mnie więcej i uzupełnij sobie pole seriali i filmów które oglądasz bo mam ochote zobaczyć coś co lubisz!! :D

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Musisz mnie dodać do znajomych żeby moje głosy sprawdzić.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Ha! Taka sztuczka. To sobie dodam za Twoim pozwoleniem.

Napisz później jak tam serial bo jestem ciekawa :)

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Mam chyba ze 40 dram do zrobienia, umieszcze ta gdzies na przodzie listy.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

:) Jak będę widziała postępy w innych dramach to nie będzie Mi przeszkadzało ze tej brakuje. Choć ciekawa jestem Twojej reakcji, to jak powiedział kiedyś mój były "Gdy wiem ze warto, to poczekam"

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Czy glowna bohaterka do konca dramy ma ta straszna fryzure? Juz po pierwszym odcinku ciezko mi na nia patrzec.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

tak, ma cały czas krótkie włosy

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Strasznie wygląda. Ogólnie jakoś bohaterów nie polubiłem w tej dramie ;/

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

bywa :)
Ja na 100% nie przetrawię Seigi no Mikata nie lubie oglądać maltretowania dzieci ;)

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Nie ma tam w ogóle bicia, bardzo śmieszna komedia.

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Fajna ta koleżanka głównej bohaterki :D

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Nie pamiętam już która to. Ale tak jest przeważnie że to znajomi przypadają Mi do gustu bardziej niż główni bohaterowie ;)

ocenił(a) serial na 8
NASZATA

Taka co mieszka z nimi i im dom wynajmuje, rozwaliło mnie jak zhackowała telefon ;d podoba mi się wątek o tym prześladowcy, mimo że główni bohaterowie są nijacy to da się to oglądać.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Motyw przyjaciółki i Menagera "robota" był fantastyczny ^^ Wręcz wyczekiwałam ich scen, naprawdę oryginalna para <3 <3 <3 Będę ich świetnie wspominać.

Główna para faktycznie momentami nijaka ale w zasadzie ok :) Warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Ja ta aktorke uwielbiam co grala kolezanke, szkoda ze ma tak niewiele ról. Urocza jest :D

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Dokładnie :D ma dziewczyna potencjał ^^ Ostatnio widziałam ją w The Heris ale tam niestety nie miała szansy rozwinąć skrzydeł :) Choć scena w której ochrzania Young Do była świetna XD

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

W What's Up ma wiekszą rolę, ale drama podobno jest średnia, więc nie wiem kiedy się za nią zabiorę. Grała też w Arang and the Magistrate ale drugoplanową postać i nie wiem ile ma czasu ekranowego, za to się też muszę wziąć bo gram tam Shin Min Ah.

http://youtu.be/pnCIz821gIo

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Mam nadzieję, że dostanie niebawem główną rolę w dobrej produkcji ^^ Tymczasem pewnie pokuszę się na obejrzenie Arang and the Magistrate bo wygląda zachęcająco.

Btw uwielbiam ten fragment XD jej mimika i ekspresja <3

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Ja mam trochę dram w kolejce i właśnie dowiedziałem się o Marry Him If You Dare, więc się ściaga. Jakoś trzeba spędzić 2 tygodnie urlopu.

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Jakoś boję się zabrać za Marry Him if you dare. Nawet zaczełam 1 ep ale gfłowna bohaterka mnie odpycha XD plus wiem, że nie jest to mój typ dramy. Mimo to czekam na Twoją ocenę ^^

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Aktorka czy postac przez nia grana pania odpycha?

ocenił(a) serial na 8
CottonCrush

Nie mam szcześcia do tej aktorki więc trochę to i to XD ale może uprzedzam się niepotrzebnie :P

pani?! czuję się staro :P

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Raczej miała fajne dramy, tylko jedna mi się nie podobała.
Jesteśmy rówieśnikami, ja nie czuję się staro ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones