Naomi
powrót do forum 1 sezonu

Nao-coś

ocenił(a) serial na 2

Nie czuje się krytykiem filmowym ani nim zostać nie chcę, ale to co zobaczyłem, raczej sie juz nie "odzobaczy"... Jak większości z moich przedmówców tak i moja przygoda owym serialem zaczęła się przypadkiem, bo DC uniwerse każdy pomyśli...
Nic bardziej mylnego serial ten nie ma nic wspólnego z tym uniwersum, pierwsze co rzuca się w oczy to gloryfikowanie głównej bohaterki, jaka to ona nie jest pilna i mądra, jakie to jej życie nie jest różnobarwne, że zerwała z "brązowym ciastkiem" bo potrzebowała czegoś więcej (kolejne sceny ukazują że woli palce).
Sceny z domu mające tylko pokazać związki między-rasowe (tak żeby odbębnić poprawności polityczne),
I MOCE! MOCE LPG+!
Zauważyłem że seriale dla młodzieży w głównej mierze mają na celu ją tylko oswoić z powszechnością tematyki LBGT w mainstreamie, pokazywać tylko akcje bez jakiejkolwiek logiki jak z resztą wspomniał Tomcio Bagiński bo nic młodzież na nic więcej uwagi nie zwraca więc pokazać tylko uczucia i emocje i bedzie tego :) oglądalność sama się nabije
Jeśli lubicie katować się papką z poprawności politycznej to ten serial jest specjalnie dla was, dotrwałem do końca tylko dzięki możliwości przesuwania dalej :) 1 odcinek a to i tak za dużo.

ocenił(a) serial na 1
Mateusz_Kocerba

Jeśli chcesz obejrzeć dobry aktorski serial w uniwersum DC to polecam "The Constantine" (2014/15), reszta jest na o wiele niższym poziomie i jest cringowa. A jeśli nie boisz się animacji to te z dc dają radę choć 4 liter nie urywają. Co do "Naomi" to pełna zgoda beznadziejny serial, zresztą jak większość z "the cw"

Mateusz_Kocerba

Jednak wcale nie woli palców. ;)

Mateusz_Kocerba

Boś prawak a mnie wnerwiają filmy pokroju nawracania ateisty, a takich kiedyś było setki. I morderstw imprezującej młodzierzy.

pawel_768

https://www.youtube.com/watch?v=yhgzu_4BOo4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones