PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 357
ocen
8,2 10 1 32357
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Tak pisze tutaj:
http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Uzumaki
http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Uzumaki

W 699 rozdziale mangi Sakura powiedziała, że Tsunade stworzy dla Sasuke i Naruto ręce z komórek Hashiramy w miejsce ich
straconych podczas walki. To oznacza, że będą mogli korzystać z Uwolnienia Drewna. Ale jak na razie chyba nie było nigdzie
pokazane jak Naruto używa Uwolnienia Drewna.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Hmmm do stylu drewna potrzeba żywiołu ziemi oraz wody nie wiem czy madara lub obito owe posiadali

ocenił(a) serial na 8
karbaro

Madara i Obito jako posiadacze rinnegana opanowali 5 podstawowych natur czakry, czyli mieli ziemię i wodę. Ale wydaje mi się, że jeśli posiada się komórki Hashiramy to oprócz żywiołu drewna posiada się też żywioły ziemi i wody.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

mieli wszystkie pięć a używali tylko drewna oraz ognia ? powiem tylko jedno wstyt , myśle że tylko sasuke będzie miał drewno bo posiada rinnegana a naruto połączy wszystkie chakry ogoniastych besti i zrobi jeszcze bardziej wypasionego razengana

ocenił(a) serial na 8
karbaro

Rinnegan nie daje możliwości używania żywiołu drewna, nie wystarczą także żywioły ziemi i wody. Do tego są potrzebne komórki Hashiramy. Przykładowo Hiruzen, Tobirama i Kakashi mają wodę i ziemię a nie mogą używać drewna.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

kurcze faktycznie , bo wiesz przypomniała mi się scenka w której yamato pokazywał naruto styl drewna łącząc wode oraz ziemie to było gdy naruto uczył się stylu wiatru ale mniejsza z tym , czyli posiadacz rinnegana dostaje automatycznie wszystkie żywioły chakry ?

ocenił(a) serial na 8
karbaro

Dostaje 5 żywiołów: ogień, woda, wiatr, błyskawica i ziemia.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

chciałbym mieć rinnegana :)

dirt16

Zgaduję, że tak skoro Odbyto po przeszczepieniu ciała Hashiramy mógł korzystać z technik drewna, podobnie jak Madara po przeszczepieniu sobie malutkiego kawałka jego ciała lub Danzo. Pozatym skoro ręka się przyjęła to chyba oczywiste, że posiada uwolnienie drewna, jednak może niekoniecznie zna techniki.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Myślę, że będzie znał i stworzy własne. Tyle ciekawe jakie, może Drewniany Rasengan? :)

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

To by było dobre:
http://pl.narutofanon.wikia.com/wiki/Mokuton_Rasengan

dirt16

Bardziej niż pnącza pasowały by tu kawałeczki drewna, które po wbiciu się w ciało przeciwnika unieruchamiałby by go lub rosły by jak w przypadku techniki Odbyto.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

kolejny razengan ? mi już wystarczy , techniki wiatru w połączeniu z drewnem to by było coś

ocenił(a) serial na 8
karbaro

Może za tydzień w filmie kinowym pokaże nam jakąś technikę drewna. :)

ocenił(a) serial na 10
dirt16

za tydzień premiera filmu w japońskim kinie na wersje dvd będzie trzeba poczekać z miesiąc góra 2 , ale znam skrawek fabuły filmu SPOILER SPOILER UWAGA SPOILER ( NIE JEST ZAPÓŹNO ) ( TO DUŻY SPOILER , JESTEŚ PEWIEN ? ) ( MASZ SZANSE NIE CZYTAĆ ) wiedz film opiera się na tym że naruto dostaje szalik od hinaty na festiwalu ninja i jakiś gość próbuje porwać hinate ale coś nie wypaliło ( myśle że poprostu hinata stała się za silna ) więdz porwał jej młodszą siostre hanabi aby zrealizować plan zniszczenia świata za pomocą nowej wypasionej techniki ( kombo z księżycem ) , naruto obiecuje hinacie że odbije lachona a po powrocie powie jej coś bardzo ważnego ( cyba wszyscy wiemy co ale moja sugestja jest taka że kisiel aby nas zaskoczyć wymyśli zakończenie w stylu , JESTEŚ WINNA 500 RIO W ICHIRAKU RAMEN po czym to hinata wykona pierwszy ruch )

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Ja myślę, że drewniany rasengan mógłby być potężny ze względu na właściwość wysysania czakry przez te drewniane techniki Hashiramy. A rasen shuriken, tworzący ogromne pole w którym przeciwnicy tracą swoją chakre.

ocenił(a) serial na 8
dirt16

Odbyto xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones