PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 357
ocen
8,2 10 1 32357
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

mam dwa nurtujące mnie pytania, liczę na sensowną odpowiedź/teorię:
1. Jak umarł Hashirama Senju (1. Hokage)?
2. Gdy Mędrzec Sześciu Ścieżek poprosił Naruto i Saskego, aby wyciągnęli dominującą rękę... Naruto wyciągnął prawą, a Sasuke lewą(?) A po ich powtórnej walce w Dolinie końca oboje stracili swoje dominujące kończyny górne(?). Jednakże Sasuke otrzymał od Mędrca rinnegana, a Naruto zdolności, które brały się z białego punktu(księżyca) na prawej dłoni(?). Mędrzec powiedział, iż zrobił błąd pomijając jednego ze swoich synów... jednakże po finałowej walce Saska z Naruciakiem to wcielenie Asury zostało chyba pokrzywdzone.
Jeżeli w drugim punkcie napisałam bzdury przepraszam, jednakże jeszcze nie jestem dobrze wtajemniczona w wątek z Hagoramo.
Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
sdghki

1. Ze starości.
2. No to jest dziwne, nie pamiętam właśnie czy naruto została ta moc, ale po tej walce obaj usunęli tsuki no me łącząc słabsze ręce (naruto lewą, sasek prawą)

ocenił(a) serial na 8
macian

Nie umarł ze starości, zginął podczas wojny.

ocenił(a) serial na 8
sdghki

1. Hashirama zginął podczas wojny, krótko po założeniu Konohy. Nigdzie nie zostało wyjaśnione w jaki sposób zginął. Myślę, że autor mangi po prostu nie miał pomysłu w jaki sposób przedstawić jego śmierć ponieważ Hashirama był zbyt potężny, nie było nikogo, kto mógłby go zabić, nawet gdyby wszyscy ninja na świecie razem stanęli do walki z nim to i tak by go nie zabili. Można się tylko domyślać.

sdghki

O ile mi wiadomo, to Kakuzu wspominał, że jedno z jego serc należało do pierwszego Hokage, więc może był jakoś zamieszany w jego śmierć.

użytkownik usunięty
just_bee

Kakuzu wspominał, że walczył z Hashiramą, ale przegrał z nim i jego stylem drzewnym. A jego serca należały do starszyzny z jego wioski. (http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Kakuzu podpunkt "Przeszłość")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones