PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648460}

Nashville

7,1 1 191
ocen
7,1 10 1 1191
Nashville
powrót do forum serialu Nashville

Jestem obecnie po trzecim odcinku i powiem Wam, że się rozkręca i jestem ciekawa co będzie
dalej :). Nie podejrzewałam, że spodoba mi się country, a teraz w kółko słucham "If I didn't know
better" :D.

ocenił(a) serial na 7
Kasicc

Mam podobnie. Swoją drogą, to, co te dziewuszki zrobiły na scenie - rewelacja. Po zakończeniu sezonu w "Smash" potrzebowałem jakiegoś muzycznego odcinkowca :]
http://www.youtube.com/watch?v=lDcrLoi4jHM

Kasicc

Ja nie znam się na muzyce kompletnie. Ale moim zdaniem barmanka śpiewa najlepiej. Taka moja obiektywna opinia.

ocenił(a) serial na 8
Scorpion2

barmanka ma śliczny głos, taki delikatny. Jednak nie wiedzieć czemu jej postać mnie irytuje. To, że jest taka spokojna, ok mogę przeżyć, ale to, że robi wszystko pod swojego chłopaka i jego ego, doprowadza mnie do białej gorączki!!!

Scorpion2

subiektywna..

ocenił(a) serial na 3
kacper_1

Obejrzałam dwa odcinki z ciekawości ,nic specjalnego nuda

ocenił(a) serial na 9
Kasicc

Ja też się nie spodziewałam, że ten serial zrobi na mnie takie wrażenie! Ale jest świetny i nie widzę w n im nudy, a obejrzałam już 12 odcinków! :D Polecam. :) Deacon i Rayna - czekam na tą parkę... :)

ocenił(a) serial na 9
karcia4

Świetny serial. Obejrzałam 1 sezon w dwa dni,przyznam ,że po obejrzeniu odcinka pilotowego nie byłam jakoś zachwycona i zachęcona do dalszego oglądania,ale po drugim odcinku strasznie się wciągnęłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones