PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Louis Condé and Mary

ocenił(a) serial na 9

Uwielbiam Mary and Conde razem. Jestem ciekawa co wy sądzicie o tym zestawieniu.

ocenił(a) serial na 5
Anitix

SPOILER +2x11
Powiem tak- mogę lubić Mary z każdym, tylko nie z Francisem. To taka awersja, którą mam od pierwszego odcinka, gdzie się zapisałam do Team Mash :)
Mary i Conde ładnie wyglądają i ich relacja się powoli buduje (nie tak jak inne związki w tym serialu- hop siup i lądujemy wiadomo gdzie). Tak więc nawet tak trochę im kibicuję, mimo że serial oglądam tylko w chwilach skrajnej nudy :)
Conde jest teraz z Mary bliżej niż Francis, a Mary chyba tak szybko z mężem nie powróci do dobrych stosunków szczególnie SPOILER po uroczej scenie Lola/Francis/dziecko, którego imienia nie pomnę.
A zwiastun kolejnego odcinka wygląda ciekawie- Francis się skapnie, że znowu jest w trójkącie ;) (Chociaż można Lolę dorzucić, to już czworokąt...)

malaika_freespirit

Z historii wiemy, że Franciszek zmarł po ok. Roku małżeństwa. Można, więc założyć, ze Francis umrze pod koniec tego sezonu, zresztą producenci mówili o śmierci w tym sezonie. Conde wiec ma być chyba kimś megq ważnym dla Mary

ocenił(a) serial na 5
alnihan

Wiemy też, że serial z historią jest na bakier, więc producenci mogą zmienić zdanie i nie uśmiercić go, zwłaszcza jeśli fani serialu będą przy tym mocno obstawać.

ocenił(a) serial na 10
Anitix

Wole Franciszka po stokroć... Jak Franciszek umrze to nie bede juz ogladac tego serialu...

Olipatka

A ja mam nadzieję, że Franciszek umrze, a Maria z Conde będzie chociaż przez sezon

ocenił(a) serial na 10
konsal

Conde to taka piz da bez wyrazu...

ocenił(a) serial na 5
Olipatka

Zgadzam się xD

ocenił(a) serial na 5
Olipatka

Nie lubię ani Francisa ani Louisa, ale jednak tego drugiego nie lubię bardziej, więc jestem na nie. Lepiej by się trzymali historii, a nie kombinowali jak koń pod górkę.

Olipatka

Tez wole Franciszka i tak myśle że skończe oglądać ten serial wraz z jego śmiercią, lubie ten serial ale nie podoba mi się że Maria zmienia tak szybko swoje uczucia na pare odcinków z Bashem, teraz wątek z Conde na kilka odcinków, na koniec okaże się że dalej kocha Franciszka, jak umrze tez go bedzie kochać i pół sezonu opłakiwać itd
Tęsknie za 1 sezonem kiedy było jeszcze wszystko takie "świeże" mogli dać pożyć dłużej królowi Henrykowi.

ocenił(a) serial na 8
Anitix

bardzo ich lubie razem i kibicuje <3 kiedys to byl Bash, teraz Conde !

ocenił(a) serial na 8
NaomiClark_

Dokładnie tak samo myślę. Franciszek jest irytujący.

ocenił(a) serial na 10
Anitix

Mary i Conde tworzą ładną parę. Franciszek na bank umrze, tylko nie wiadomo kiedy, no i musi się chyba pojawić Henryk Stuart- drugi mąż historycznej Marii.

ocenił(a) serial na 7
jennybenny3

Hihihi.. chętnie bym zobaczyła jak producenci "Reign" pokazują fircyka Henia w roli męża Marii Stuart :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones