PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 467
ocen
7,3 10 1 15467
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

kiedy umrze francis ?

ocenił(a) serial na 7

Uwielbiam Mary i Francisa. wie ktoś kiedy twórcy planują go uśmiercić? mam nadzieje, że nie zginie w tym sezonie. przestałabym oglądać ten serial, gdyby Francis umarł tak szybko. Liczyłam jeszcze, że Mary do niego wróci.

olcia0205

Na razie nie wiadomo kiedy mają go uśmiercić i wg, czy mają zamiar to zrobić. Z historii wiadomo ,że Franciszek w prawdziwym życiu umarł rok po ślubie z Marią - teraz zobaczymy czy twórcy będą trzymać się historii czy też nie.

ocenił(a) serial na 7
fligrande

Oby nie uśmiercili go za szybko. Jesli to zrobią oglądalność spadnie i zakończą serial. Uwielbiam Francisa i nie wyobrażam sobie serialu bez niego :(

ocenił(a) serial na 9
olcia0205

Chyba go jednak uśmiercą. Na jednym ze zdjęć Adel na jej profilu pozowała jako Maria ubrana na biało i siedziała zamyślona. Biel to kolor żałoby w ówczesnej Francji...

ocenił(a) serial na 7
go79

też to widziałam. jestem strasznie ciekawa czy go uśmiercą. Gdzieś mi się przewinęło że obsada powiedziała, że Francis nie umrze, później czytałam że twórcy planowali od początku szybką śmierć..
Czytałam na oryginalnym fanpage Reign komentarze ludzi to większość pisało że przestanie oglądać jak Francis umrze. co automatycznie zmniejszy im oglądalność i nie będą ciągnąć serialu bez oglądalności. więc juz sama nie wiem.

ocenił(a) serial na 4
olcia0205

O ile się nie mylę, to właśnie kręcą trzeci sezon. Ku mej rozpaczy Toby Regbo jest obecny na planie w pełnym rynsztunku, a więc zdrów i całkiem żywy.

ocenił(a) serial na 9
Goszka_

Może będzie duchem, który doradza Marii w Szkocji. Pierwsza miłość, która jej będzie towarzyszyć do końca...

ocenił(a) serial na 10
go79

mozesz podac linka do jej profilu?

ocenił(a) serial na 4
olcia0205

A ja mam nadzieję, że uśmiercą go dość szybko. Wtedy Toby Regbo będzie mógł się zająć nowymi projektami, być może lepszymi niż serwują nam obecnie scenarzyści "Reign" ;) Po pierwszym sezonie, w którym na każdym kroku podkreślano siłę miłości Mary i Francisa, nie mogę znieść tego, co się dzieje w tym serialu teraz. Im szybciej zakończą ten nonsens, tym lepiej.

ocenił(a) serial na 7
Goszka_

z jednej strony masz racje, lepiej dla niego. ale jeszcze głupio wierze w ten serial i liczę na to że się poprawi i nie będę miała ochoty udusić Mary :)
Lubiłam ich związek, a to co sie teraz wyprawia w tym serialu to nawet szkoda słów. Nie mniej jednak liczę że nie uśmiercą Franicsa i z czasem serial się polepszy :)

ocenił(a) serial na 9
olcia0205

Jestem po finale drugiego sezonu...zapowiada się, że w trzecim sezonie Franek będzie ukrywał śmiertelną chorobę przed Marią, a w miedzy czasie będzie chciał zadbać o kontynuację rodu.

Goszka_

odnoszę wrażenie że twórcy zaczęli wzorować się na modzie na sukces - każdy z każdym był, a akcja toczy się z baaardzo zawrotną prędkością - gdzie się podziali Nostradamus, ci niedobrzy Heretycy co mieli zniszczyć....już nie wiadomo co...... coraz gorzej się dzieje. lepiej zakończyć na 2 sezonach ale dobrze zrobionych niż ciągnąć ten kogiel mogiel..................

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

Niikt Ci nie karze ogladac

ocenił(a) serial na 4
Olipatka

A Tobie nikt nie kaRZe pisać nic nie wnoszących postów. A jednak to robisz.

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

napisałam to z bledem, specjalnie dla Ciebie goSZka, zebyś lepiej mnie zrozumiała

ocenił(a) serial na 4
Olipatka

Keep telling yourself.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones