PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 467
ocen
7,3 10 1 15467
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

podobne filmy/seriale

użytkownik usunięty

hejka :)
Uwielbiam ten serial, jest fantastyczny, boski <3 i dlatego mam pytanko: czy może ktoś zna coś podobnego z obecnych lat, jakieś filmy lub seriale, mogą być też podobne do "marii antoniny", "księżnej", "dumy i uprzedzenia". Chodzi mi o arystokrację, takie czasy królów, te suknie, dwór francuski, angielski itd.
p.s tylko nie "dynastia tudorów" i "downtown abbey", bo już oglądałąm ;)

ocenił(a) serial na 9

Polecam serial ,,Biała królowa" z 2013 roku- też fajny klimat, a z filmów polecam Ci Sisi z lat 50'.

użytkownik usunięty
emiilia

dziękuję z chęcią obejrze "Białą królową" :)

ocenił(a) serial na 6

filmy w centrum dworu: Kochanice króla, Elizabeth, Młoda Wiktoria, Kochanek królowej, Sisi (2009), Królowa Margot, Lady Jane
filmy typowo kostiumowe: Jane Eyre , Casanova, Zakochany Szekspir, Niebezpieczne związki, Anna Krenina
seriale: Biała królowa, Muszkieterowie,
Ogólnie jest więcej, to tylko przykłady ;)

użytkownik usunięty
Phoenix17

a jakie jeszcze znasz, jak coś? ;)

ocenił(a) serial na 6

Filary ziemi, Swiat bez konca (seriale) Król artur, Robin Hood, Tristian i Izolda, Braveheart ( w mniejszym stopniu, ale troche tego średniowiecznego dworu tu jest :))
Borgias, Demony Da Vinci, Romeo i Julia (akcja we włoszech, jak się nie mylę to renesans )

Kostiumowe: Duchy Goi, Z dala od zgiełku, Hrabaia Monte Christo, Afera naszyjnikowa, Amadeusz Trzej Muszkieterowie [(2011) piękne stroje]
Jeśli oglądałaś Dynastię Tudorów to możesz obejrzeć: Krwawy tyran - Henryk VIII, Anna tysiąca dni, Wolf Hall( serial)
Polecam Outlaner (serial) ale tu nie masz dworu, ale ładnie przedstawioną XVIII Szkocję )
Seriale kostiumowe New Worlds, Salem , Poldark

Osobiscie czekam na War and Peace, Wersal, Victorię -> wydaję mi sie, że będą dobre :)
Chcę obejrzeć Hollow Crown, Rozważna i romantyczna,Emma, Zakochana Jane-> filmy w klimatach których szukasz

Sorry, że tak chaotycznie ;)


użytkownik usunięty
Phoenix17

spoczko ;) dziekuje :)

Polecam Rodzinę Borgiów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones