PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544276}

Nauczyciel

Der Lehrer
7,9 62
oceny
7,9 10 1 62
Nauczyciel
powrót do forum serialu Nauczyciel

online

ocenił(a) serial na 9

wiecie, czy można obejrzeć gdzieś online w polskiej wersji?

ocenił(a) serial na 8
kiimi

nie, ale leci teraz na Romance TV codziennie w tygodniu o 16 - aktualnie 2 sezon po polsku. Przez przypadek zobaczyliśmy jeden odcinek i teraz oglądamy dalej. Warto:)

ocenił(a) serial na 9
seth13

własnie wiem, ze leci na Romance tv, ale niestety nie mam :( łudzę się, że ktoś może nagra i udostępni :)

ocenił(a) serial na 10
kiimi

Też szukam tego serialu online i niestety nigdzie nie ma.

ocenił(a) serial na 10
bojdowie

Ja tez szukałam wszędzie ,leci teraz na romance tv ,ale chciałam zacząć od początku oglądać , jak ktoś z was znajdzie piszcie

Xa01s

Nauczyciel ponownie wraca na antenę Romance TV 4 września o godzinie 21.00 - nie wiadomo czy będą to powtórkowe odcinki czy nowy sezon :).

JUSTYNA3513_2

Nie mam obecnie programu Romance TV. Oglądałam jedynie pierwsze odcinki. Faktycznie one zapowiadały fajny serial, dobrze się oglądało. Jedynie ze szczątkowych streszczeń wiem, że Noske odeszła od Stefana do Michela ale potem powróciła do Stefana. Nie wiem jednak na skutek czego Noske rozstała sie z Michelem i oczywiście który z jej partnerów jest ojcem dziecka. Dla mnie jest to nieco dziwne i dlatego może ktoś mi odpisze na te pytania.

kiimi

...

ocenił(a) serial na 10
kiimi

Ma ktoś może nagrany ten serial? Dużo zapłacę za możliwość obejrzenia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones