PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467672}
6,4 9 191
ocen
6,4 10 1 9191
5,5 4
oceny krytyków
Naznaczony
powrót do forum serialu Naznaczony

Niezwykłe odcinki, trzymające w napięciu do końca, aż się kolejnego natychmiast obejrzeć. Pierwszy polski serial, w którym dopatrzyłem sie największych jego plusków np. mroczny, dziwny i niezwykły klimat, nietuzinkowe postacie i naturtalne role aktorów (Dereszowska, Adamczyk, Bazak) oraz efekty specjalne. Dużo jest niewyjaśnionych historii, które dają do myślenia np. co zrobił w przeszłości Kral i jak to się stało, że zabił 54 niewinnych ludzi i skąd się wziął Afgan.

ocenił(a) serial na 8
frycio80

Szkoda, że kończy się Naznaczony. Był to jedyny serial, który był inny i ciekawy, bardziej interesował od innych, mimo ostatnich klap w Polsce nie widziałem, że znajdą się fachowcy, którzy znają się na tak dobrej, bijącej na głowę, gdy trzyma w napięciu film dzięki muzyce, ten początkowy soundtrack jest najlepszy. Pozostanie długo w mojej pamięci.

ocenił(a) serial na 1
frycio80

my chyba dwa różne seriale oglądaliśmy... albo masz 5 lat...

ocenił(a) serial na 7
kazak8

Oj nie oglądałeś uważnie chyba.
Przecież jest wyjaśnione że pomylił się w obliczeniach i przez to ostrzał artyleryjski trafił w cywilną wioskę w Afganistanie.

ocenił(a) serial na 1
WOLVERINE55

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi...
Ja nie czepiam się szczegółów, tylko ogółów...
A ogólnie, ten serial to jedna wielka klapa!
Ocena 1/10, NIEPOROZUMIENIE.

ocenił(a) serial na 8
kazak8

Uważnie oglądałem serial, tylko napisałem swoją recenzję wtedy, gdy nie skończono emitować Naznaczonego.

frycio80

Zgadzam się z tobą, a użytkowników nade mną zachęcam do oglądania dalszych losów bohaterów "Ma jak Miłość" skoro tylko to polaków interesuje. :P xd

ocenił(a) serial na 7
ewcia532_filmweb

No właśnie, zgadza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones